Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
komputer?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

NoneFriction



Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 4:51 pm    Temat postu: komputer? Odpowiedz z cytatem

czy to na pewno dobre forum do tego typu pytań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co miałaś na myśli pisząc to pytanie ale jeśli chodzi o komputer do projektowania to musi być mocny sprzęt jak ten https://itnes.pl/laptopy-msi-workstation-we63/msi-workstation-we63-8si-614pl-i7-8750h-15-6-full-hd-ram-16gb-ssd-128gb-hdd-1tb-nvidia-quadro-p1000-windows-10-pro.html Cena jest wysoka ale sklep ma ciekawe opcje płatności więc spokojnie go zakupisz. Sprawdź i się przekonaj osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że mój brat to taki samouk komputerowy i powiedział mi, że chciałby sobie złożyć cały komputer, od początku do końca. Pokazywał mi taki procesor https://www.ceneo.pl/Procesory/Socket:Socket_AM3.htm , karty pamięci, karty graficzne.. Myślicie, że takie składanie modelu od początku może się udać? Jakie to ma przełożenie w kwestii pieniędzy i wydajności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przy okazji bo widzę, że znacie się trochę na komputerach chcę zapytać o firmę https://www.mmcomp.pl/naprawa-laptopow-warszawa z tego co widzę to dla nich bardzo łatwa jest naprawa laptopów Warszawa wielkie miasto co prawda firm jest sporo, ale chcę zapytać konkretnie o nich bo są z mojej okolicy. Warto? Zepsuł mi się laptop, a do świąt musze miec zrobionego wiec zalezy mi na czasie. Co doradzacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

blanka6



Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś poleci dobry komputer do 2000 zł? Może być stacjonarnie.
_________________
Polecam Wymiana opon - Wulkanizacja Wrocław

Konserwacja podwozia Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Crichton



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 22

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komputer to nie samochód żeby polecać jakiś "model" do 2000zł Wink Tu chodzi o to, żeby skupić się jakie komponenty ma w środku. Jeśli potrzebujesz go do gier to liczy się procesor, RAM, grafika itd., ale jeśli ma to być coś do pracy to dobra karta graficzna nie będzie konieczna. Wtedy można też pomyśleć o czymś takim jak notebooki poleasingowe, a duży wybór znajdziesz w Active IT. Tak samo mają komputery stacjonarne, także te dla graczy, możesz się zorientować, a na pewno też podpowiedzą Ci co wybrać dla Twoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do czego konkretnie potrzebujesz komputer? Bo może lepiej byłoby kupić taki stacjonarny? Takie komputery cały czas są używane w biurach gdyż ciągle jednak co komputer stacjonarny to stacjonarny. Mimo to nawet takie komputery od czasu do czasu psują się i tak też było w naszym przypadku. Dlatego też potrzebujemy namiarów na jakiś dobry serwis. Podobno tutaj https://nano-serwis.pl/uslugi/naprawa-komputerow-stacjonarnych/ bez problemów naprawią nam komputer stacjonarny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam ze bałem się o to że w razie awarii stracę pliki na komputerze i dlatego wykupiłem sobie usługę cloud backup w nazwa.pl. Teraz śpię spokojniej, a nie jest to drogie, sami zobaczcie na ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja komputera najczęściej używam do robienia zakupów w sklepach internetowych. Moim zdaniem jest to bardzo wygodna forma i często z niej korzystam. Jednak mam się na baczności i jak czytałem w https://www.cashbill.pl/blog/bezpieczenstwo/nie-daj-sie-oszukac-przy-platnosci-on-line/ należy uważać, aby nie dać się oszukać przy płatnościach online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego komputera to jedno. Inną równie ważną kwestią jest ochrona antywirusowa. Ja sporo czasu szukałam czegoś odpowiedniego i ostatecznie mój wybór padł na https://gdata.pl/shop . Z perspektywy czasu wiem, że to był naprawdę dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki model polecacie?

___
zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli posiadamy laptopa i zależy nam na zwiększeniu możliwości komputera czy pracy przy plikach muzycznych wcale nie musimy go wymieniać. Miałem niedawno takie wyzwania i okazało się że wystarczy karta dźwiękowa USB, to bardzo kompaktowe rozwiązanie https://sklep.hard-pc.pl/k571,strefa-dzwieku-karty-dzwiekowe.html . Urządzenia tego typu, mimo rozmiarów, dysponują jednak dużym potencjałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aster



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 19

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o laptopy czy komputery stacjonarne albo jakieś podzespoły do nich, to teraz jest tragiczny czas na zakupy. O kartach graficznych już nawet nie wspominam:( Ceny albo bardzo przesadzone albo dostępność znikoma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co odgrywa bardzo ważną rolę w każdym komputerze, to oczywiście dyski twarde . Warto wybrać mocne tego typu części do swojego sprzętu, ponieważ taki dysk odgrywa bardzo ważną rolę. Na nim możemy praktycznie wszystko zapisywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie w ostatnim czasie najważniejszym faktem jest prowadzenie mojego sklepu internetowego i mam nadzieję, że uda mi się odnieść sukces. W końcu zdecydowałem się również na wprowadzenie płatności online https://www.dotpay.pl/ które jak dla mnie okazały się najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl