Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
program do faktur

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 2:24 pm    Temat postu: program do faktur Odpowiedz z cytatem

Z jakich programów korzystacie w swojej firmie. Ja ostatnio trafiłem na ciekawa ofertę - zobaczcie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Atuty to np - możliwość wystawianie wszystkich rodzajów faktur integracja z systemem bankowości online czy możliwość wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych. Dodatkowo obecnie program jest w przyjaznej cenie - duża 60% obniżka. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest naprawdę mnóstwo programów, które mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Takie programy na zamówienie swift ściśle dopasowane zarówno do konkretnej branży, jak i indywidualnych potrzeb klienta z pewnością pozytywnie wpłyną na codzienną pracę w takim miejscu. Taka inwestycja to tak naprawdę inwestowanie we własne przedsiębiorstwo. Warto poczytać sobie informacje na temat rozwiązań, jakie obecnie oferuje rynek w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

koszykarzWWA



Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z programu Insert Rachmistrz nexo, które pozwala na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Za pomocą tego programu można samodzielnie udokumentować działalność firmy, m.in. rozliczać ewidencję VAT zakupów, sprzedaży, pojazdów prywatnych wykorzystywanych do działalności gospodarczej. Zakupu programu dokonałem na stronie https://www.pckf.pl, z polecenia kolegi. Ponadto oprogramowanie oferuje obsługę wynagrodzeń pracowników, operacji i raportów kasowych, a także rachunków bankowych, jest praktyczny i łatwy w obsłudze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2019 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Programów do faktur jest cała masa więc tutaj mamy bardzo szeroki wybór w tym zakresie. Dlatego jeżeli ktoś potrzebuje takiego oprogramowania to raczej nie będzie miał problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie. Fajnie jest przedtem poczytać o nowinkach z dziedziny IT i systemów. W sumie zobacz jak w prosty sposób można znaleźć dla siebie odpowiednie oprogramowanie - wystarczy przejrzeć kilka blogów i poczytać recenzje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zauważyłam, że coraz więcej firm korzysta właśnie z takich darmowych programów nie tylko do obsługi faktur. Ale i tak jestem zdania, że bardzo ważne jest to jakiego rodzaju zaplecze informatyczne posiadamy. To też bardzo ważne jest to jaką firmę do tego zatrudniamy. I tak też między innymi udało mi się dowiedzieć, że usługi informatyczne świadczy teraz bardzo dużo dobrych firm. Także na pewni uda nam się taką godną polecenia znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1308

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, świetne oprogramowanie i przede wszystkim bardzo intulicyjne dla wszystkich placówek, znajdziecie na rsqphysio.com. Na przykład: potrzebujecie program: dla fizjoterapeuta rejestracja - możecie sprawdzić wersję demonstracyjną programu i ewentualnie go kupić. Moim zdaniem to świetna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o programie do wystawiania faktur to zapoznajcie się z tą ofertą tu https://www.mega-tech.com.pl/ Mi bardzo usprawniła pracę w firmie. Wystawianie faktur jest proste i szybko się tego nauczyłam. A do końca października macie okazję dostać go w cenie promocynej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie gdy chodzi o samo oprogramowanie i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto wiedzieć jakie są przykłady systemów informatycznych. Muszę przyznać, że ja o tym czytałem w https://www.connecto.pl/przyklady-systemow-informatycznych/ i jak najbardziej jest to bardzo istotna kwestia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy szukacie rozwiązań, które pozwolą Wam na usprawnienie pracy? | Jeżeli szukacie sprawdzonego sprzedawcy nowoczesnego oprogramowania dla osób prywatnych, szkół lub firm, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. Microsoft Windows 10 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak już powyżej pisaliśmy raczej z takimi systemami nie powinniśmy mieć problemów i na pewno dobrze jest się skupić na tym aby wdrożyć oprogramowanie wspomagające w naszej firmie. W każdym razie ja rozważam to https://anegis.com/produkty-microsoft/dynamics-365-commerce i muszę dodać, że właśnie na pewno będzie to najbliższa aktualizacja oprogramowania w przedsiębiorstwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Czw Lut 09, 2023 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak was interesuje sprawniejsze i łatwiejsze wystawianie faktur program, to warto tutaj postawić na Intaxo. Naprawdę jest to niezły program, który pozwala nawet działać w różnych językach i walutach, a przeliczanie odbywa się automatycznie, zgodnie z aktualnymi kursami. Także według mnie jest to super rozwiązanie dla każdej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sssssssssssssssuper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie efektywnie usprawnić swoją firmę, to warto zwrócić tutaj uwagę na oprogramowanie https://atomerp.pl/kontakt . Jak dla mnie jest ono zaskakujące, ponieważ daje wiele możliwości. Pozwala nie tylko zwiększyć kontrolę nad finansami, ale również zadbać o lepszą komunikację w firmę czy jej zarządzanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl