Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak skutecznie rzucić palenie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 11:05 am    Temat postu: Jak skutecznie rzucić palenie ? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się jak nakłonić mojego męża do tego, aby skończył z nałogiem papierosowym. W końcu udało się, ale jest to bardzo dla niego trudne. Jedną terapię już przeszedł i niestety nie pomogła. Potem plastry też zero efektów Słyszeliście może o tabletkach Tabex? Znajoma stosowała i twierdzi, że pomógł jej skutecznie skończyć z paleniem. Chyba powinnam kupić go mężowi. czy ktoś go brał ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego leku ale mój mąż rzucił gdy zaczął brać desmoxan i naprawdę go już nie ciągnie. Lubił sobie palić na imprezach ale teraz jest niewzruszony. Ja się cieszę, bo nie lubiłam całować się z popielniczką jak ja to mowie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1475

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na to, ze udało się wszystkim którzy chcieli rzucić palenie. Ja na szczęście nie muszę walczyć z nałogami,a to dlatego, że palę shishę i ona mnie w żaden sposób nie uzależnia. Fajny wybór urządzeń do palenia shishy można znaleźć w https://cy-buch.pl/sklep/ i ja jestem zdania, że jest to bardzo fajny sposób na to, aby się zrelaksować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz rzucić palenie to najlepszym rozwiązaniem będzie zamiana nikotyny na liquid CBD. Nie dość że tanio to jeszcze zdrowo rzucisz palenie i zyskasz na tym zdrowotnie. Zapoznaj się z tą stroną https://konopny-sklep.com/liquid-cbd-do-e-papierosa bo na pewno się przekonasz do takiego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Fauna



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 49

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jakoś nie mogę się przekonać do CBD. Bądź co bądź, patrząc na to, ile kosztują papierosy, najpewniej przerzucę się na tytoń z https://tytontani.pl . Ceny są tutaj mega atrakcyjne, a towar bardzo dobry, w związku z czym na pewno warto wziąć tą opcję pod uwagę, szczególnie jeżeli chcemy całkiem sporo zaoszczędzićSmile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 989

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastąpiłam palenie zwyklych papierosów na shisha przy okazji spotkań ze znajomymi i domówek. Może warto byłoby zainwestować w zakup takiej shishy, i samemu się przekonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 576

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak nie rzucać palnie, tylko przejść na to nowsze, które nie ma takiego wpływu na zdrowie i nie uzależnia - https://nexus.cool/aktualnosci-nexus/wklady-typu-heets/nexus-to-wklady-do-iqos-inne-rodzaje-heets/ , to iqos wkłady zupełnie nowego typu, które mają skład w którym nie ma nikotyny. W procesach podgrzewania, które zachodzą podczas "palenia" e - papierosa, nie uwalniamy także substancji smolistych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl