Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Remont
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

donka



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 166

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2023 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont u mnie w mieszkaniu niedługo zbliża się do przedpokoju. Chcę mieć go nowocześnie urządzonego na pewno, tutaj https://notodo.pl/nowoczesny-przedpokoj-loft-w-bloku-aranzacje-inspiracje-i-pomysly widziałem ciekawe inspiracje na to. Coś na pewno tam do siebie wybiorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 578

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu, dobrze jest wiedzieć jak skutecznie podejść do, takiego tematu jak - silikonowanie narożników . Warto wiedzieć, że tego typu zabiegi, mogą być stosowane jeszcze przed malowaniem, to skutecznie zabezpieczenie, przed wieloma czynnikami jak np. uszkodzenia mechaniczne czy nawet wilgoć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1331

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Pon Wrz 25, 2023 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić sprawdzone miejsce w którym znajdziecie bogaty asortyment elementów instalacji hydraulicznych, sanitarnych, techniki grzewczej, a także wyposażenie łazienek. http://markon.waw.pl/ to świetna hurtownia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Sro Paź 04, 2023 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie, ponieważ interesuje mnie jak pomalować pokój niemowlaka ? Bo wiecie jest to specyficzne miejsce, które musi być przytulne, jednocześnie komfortowe, praktyczne. Dlatego zastanawiam się nad tym jakie zastosować kolorki? Które będą ok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 373

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy poszukują solidnych i funkcjonalnych skrzynek narzędziowych, polecam zwrócić uwagę na ofertę dostępną na https://inrel.pl/oferta/specjalistyczne-skrzynki-narzedziowe/ Moim zdaniem, oferują tam produkty, które mogą spełniać oczekiwania nawet wymagających użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Czw Lis 02, 2023 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sklepu który posiada bardzo szeroki asortyment produktów do domu od narzędzi przez meble, urządzenia i wiele więcej to zajrzyjcie https://www.naj-sklep.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 735

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo przy remoncie potrzebne są liczne materiały. Dlatego radzę zajrzeć na stronę https://allestandard.pl/kategoria/artykuly-metalowe-450. Mają świetny wybór wysokiej jakości i dobrej jakości artykułów metalowych w konkurencyjnych cenach, z niskimi cenami i szybką dostawą. Bez wątpienia warto sprawdzić ten sklep przed rozpoczęciem projektu remontowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Wto Sty 02, 2024 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebieg remontu zależy od tego co remontujesz i w jakim zakresie. Mnie czeka odświeżenie całego domku - z zewnątrz i w środku. Na pewno będziemy musieli odmalować podbitki dachowe, bo te już wyglądają nieciekawie. Całe szczęście odpowiednie można znaleźć w ofercie altax.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Czw Sty 11, 2024 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas remont mieszkania, to przede wszystkim była wymiana drzwi wejściowych. Wcześniej mieliśmy drzwi drewniane, teraz zdecydowaliśmy sie na drzwi stalowe KMT. Głównie ze względu na ich wysoką izolacyjność akustyczną (43dB). Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wyboru - doskonale chronią mieszkanie przed dźwiękami z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl