Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Remont
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Jerzy Piechowski



Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:26 pm    Temat postu: Remont Odpowiedz z cytatem

Właściwie można powiedzieć, że „remont” i „oszczędzanie” nie idą w parze, bo samo malowanie pokoju kosztuje mnóstwo pieniędzy. Nie tylko farba, ale i folia malarska, którą przykryjemy choćby podłogę, pędzle czy wałki i korytka pod farbę. [img][/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zależy - jeśli większość prac jesteś w stanie zrobić samodzielnie to remont nie musi kosztować dużo. Materiały można kupić w dobrych cenach, czasem są przecież promocje. Oczywiście do przeprowadzenia remontu niezbędne sa narzędzia ślusarskie i dobre narzędzia pomiarowe. Wszystkie te akcesoria mozecie zamówić w sklepie https://artykulytechniczne.pl/ . Tu znajdziecie bardzo dobre narzędzia znanych i cenionych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

zwiastun



Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tyle - pozorne oszczędności na remontach mogą się szybko zemścić.
_________________
filtry kabinowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksa



Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 39

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się niesamowicie, że nie muszę do naszego remontu zatrudniać obcych ludzi. Zdolnych fachowców mamy w rodzinie i oni chętnie pomogą w pracach przy naszym domu. Liczę na to też, że nie wydamy tyle pieniędzy niż gdybyśmy wynajęli ekipę. Oczywiście, jeśli chodzi o narzędzia, to już trzeba mieć we własnym zakresie i widzę, że niestety niektórych nam brakuje. Na przykład muszę zamówić ze dwie Wiertarko-wkrętarki Celma na Ceneo.pl , bo akurat są świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sporo prac można zrobić samodzielnie jeśli ma się odpowiednie umiejętności. Minusem remontów jest jednak to, że podczas prac powstaje sporo odpadów, które trzeba gdzieś wyrzucić. Samodzielne pozbycie się takich pozostałości jest praktycznie nie możliwe dlatego najlepiej zdać się na profesjonalną firmę. W krakowie wywóz odpadów poremontowych oferuje firma DPR. U nich możecie tez wynająć kontener na czas remontu, w którym mozna bezpiecznie składować odpady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie remontuję mieszkanie i zastanawiam się co zrobic z podłogami. Podobno można kupić płytki jak panele wyglądające i chciałam się was zapytac co wy sądzicie o takim rozwiązaniu? Waszym zdaniem to będzie dobry pomysł?

Ostatnio zmieniony przez Inai dnia Sro Cze 19, 2019 10:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi remonty nie są straszne ponieważ mam kwalifikacje w tym kierunku. Bardziej przeraża mnie sprzątanie po remoncie. Ale trafiłem na bardzo dobrze zaopatrzony sklep tu https://www.leifheitsklep.pl/ Tu w zakladce czysty dom znalazłem wszystko co jest niezbędne do sprzatania. Najbardziej ucieszył mnie odkurzacz do okien - no bo który męzczyzna lubi myć okna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra1501



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 90

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po remoncie jest duzo sprzątania. A Jak już o sprzątaniu mowa to może przyda się nowy odkurzacz. Może jakiś nowoczesny model wodno-piorący. Bogatą ofertę ma firma RAINBOW. Oferują także serwis odkurzaczy rainbow . Siostra zakupiła u nich taki sprzęt i jest bardzo zadowolona. Wysoka jakość za dobrą cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziesz również chciał zadbać o wybór pokrycia dachowego to w przypadku dachówki zdecydowanie jestem za certyfikowanymi dekarzami Braas którzy potrafią poradzić sobie nawet z najcięższymi rozwiązaniami jak np. wole oko a efekty ostateczne zawsze wychodzą na duży plus i z wieloletnią gwarancją aż na 30 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam, że namiar na dobry sklep elektryczny czy jeszcze lepiej hurtownię, też będzie przydatny. Na https://meskon.pl/gniazda-i-laczniki-k5000000 znajdziecie osprzęt elektryczny, oświetlenie, łączniki, gniazda i wiele innych rzeczy. To właśnie jest hurtownia elektryczna, stąd takie dobre ceny i świetne zaopatrzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a wiecie może gdzie znajdę dobre Mieszkanie z ogrodem Wrocław - Szeregówki okolice Wrocławia? Chciałam kupić coś z moim narzeczonym dla siebie. Nasze mieszkanie jest dosyć ciasne. A niedługo planujemy powiększyć naszą rodzinę. Fajnie byłoby dostać takie mieszkanko z ogrodem. Możecie mi polecić coś? Gdzie się rozejrzeć?

Ostatnio zmieniony przez landrynka88 dnia Pon Sie 05, 2019 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kammar24



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do remontu na pewno będziecie potrzebowali wysokiej jakości narzędzi oraz elektronarzędzi o podczas poszukiwań serdecznie zapraszamy do nas na - https://www.kammar24.pl/ gdzie znajdziecie wszystko co może się przydać i to wyłącznie od topowych producentów i w konkurencyjnych cenach. Pozdrawiamy i w razie pytań oczywiście służymy pomocą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ZamowMariana.pl



Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trakcie remontu często wyskakują nieplanowane koszty i trudno nad tym zapanować. Własny wkład pracy może przynieść pewne oszczędności, ale nie zawsze. Wywożę śmieci po remontach: https://zamowmariana.pl/ i wiem, że często nie opłaca się samodzielnie wywozić gruz czy inne odpady do PSZOK. Lepiej zlecić to firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Crichton



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że wiele rzeczy można zrobić podczas remontu samemu, nawet wbrew pozorom takie kwestie jak wymiana czy przerobienie prostej instalacji elektrycznej. Jeśli chcemy wymienić przewody, puszki, włączniki i wyłączniki światła, czy gniazda, sklep internetowy Eltech Poznań ma w swojej ofercie wszystkie niezbędne artykuły elektrotechniczne renomowanych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo czeka mnie remont salonu oraz pokoi w domu. Tak zastanawiam się gdzie warto byłoby kupić farby na ścianę... Może macie dla mnie sprawdzone miejsca, gdzie oferują coś wysokiej jakości. Takiego o dobrej pokrywalności oraz trwałości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl