Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Drzwi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Nie Maj 02, 2021 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie same drzwi w naszych meblach są niezwykle ważne tym bardziej jeśli chodzi jeszcze o drzwi przesuwne. Ja także niedawno czytałem na stronie https://kb.pl/porady/jak-wymierzyc-drzwi-przesuwne-do-szafy-_wp21/ w jaki sposób możemy bez problemu wymierzyć właśnie takie drzwi przesuwne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już drzwi mam wybrane i czekam na dostawę. Nawet nie spodziewałam się, że to aż tak długo potrwa, no ale co zrobić, muszę uzbroić się w cierpliwość. Jak kupujecie drzwi to zwróćcie sobie też uwagę na zamki, warto już może coś lepszego wybrać. Ja kupiłam tak zamki abloy i był chyba bardzo dobry wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób decyduje się teraz na drzwi szklane, które optycznie powiększają wnętrze i pełnią też funkcję dekoracji. Polecam wam w szczególności drzwi szklane bydgoszcz na które zdecydowałam się we własnym domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1293

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Pon Lut 21, 2022 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sob Paź 02, 2021 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drzwi to mi są potrzebne zawiasy sprawdzonej firmy. Z tego co sprawdzałem opinie innych osób w internecie sobinco są bardzo polecane jeśli chodzi o takie rzeczy, ale zanim kupię to możecie mi powiedzieć gdzie Wy zamawialiście zawiasy z pewnością mi to pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór drzwi jest trudny, szczególnie jeśli mieszka się w starym bloku. Ja właśnie uporałam się z wymianą drzwi do pokoi na nowe. Problem był taki, że mam metalowe futryny a ich zmiana była nie możliwa, dlatego szukałam drzwi, które da się dopasować do takiej futryny. Firma https://drzwidostarychfutryn.pl/ wykonuje skrzydła drzwiowe do starych futryn - u nich właśnie zamówiłam idealnie dopasowane drzwi o nowoczesnym wyglądzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mieszkania w bloku to najlepiej wybrać drzwi, które dobrze izolują mieszkanie od hałasów z klatki schodowej. My mamy drzwi akustyczne z firmy KMT - i one naprawdę świetnie tłumią wszelkie dźwięki, a to dlatego że mają izolacyjność akustyczną na poziomie 43 dB - bardzo dużo. Poza tym są to solidnie wykonane drzwi, z wysokiej jakości elementów, jest na nie 2 lata gwarancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2687

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego czy potrzebujesz drzwi wejściowych do domu czy do mieszkania w bloku warto sprawdzić ofertę na stronie https://www.okneks.eu/drzwi-wyszkow/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Sob Sty 21, 2023 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do mieszkania kupowałem w ubiegłym roku drzwi akustyczne z KMT. Ogromna róznica w porównaniu do poprzednich. Super tłumia hałasy dochodzące z klatki schodowej. Idealne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2687

PostWysłany: Pią Gru 08, 2023 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Wam polecić usługi firmy https://zgubioneklucze.pl/ Rewelacyjnie radzą sobie z otwieraniem zamków i dotyczy to nie tylko tych domowych ale również zamków w samochodach i sejfach. Posiadają rewelacyjny sprzęt i wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wykonają powierzone zadanie szybko i w bardzo korzystnej cenie. Koniecznie zachowajcie do nich kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie zajmujemy się remontem, a po jego zakończeniu mamy zamiar wymienić drzwi wejściowe, najlepiej na antywłamaniowe. Mieszkając na Śląsku interesują nas drzwi zewnętrzne Częstochowa i zastanawiamy się, czy znacie producenta https://fenestraczest.pl/produkty/drzwi-zewnetrzne? Jest to salon w naszym mieście, na stronie oferta w przypadku stolarki drzwiowej jest imponująca i zastanawiamy się właśnie nad drzwiami antywłamaniowymi. Czy ktoś z Was posiada drzwi od Fenestra i mógłby się wypowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl