Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Nawadnianie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Nawadnianie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Jan Kowalski



Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:04 pm    Temat postu: Nawadnianie Odpowiedz z cytatem

Planując systematyczne nawadnianie większej działki, powinniśmy zdecydować się na budowę własnego ujęcia wody w postaci studni kopanej bądź wierconej o wydajności zaspakajającej zapotrzebowanie na podlewanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Krystian Grosz



Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zraszacze połowę mogą posłużyć zarówno do nawadniania jak i kształtowania mikroklimatu na polu.
Hydraulik Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

janrob



Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli są problemy ze zbyt suchą glebą to warto pomyśleć nad wykorzystaniem systemu nawadniania, a w tym roku te problemy dają się we znaki. Ja w ogrodzie mam system od https://www.centrumnawadniania.com/ dzięki czemu udaje nam się świetnie utrzymać ogród i to przez kolejne lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawadnianie ogrodu jest dość istotne i jeśli chcemy mieć zadbaną zieleń musimy to robić dość szczegółowo. Ja w tamtym roku kupiłem sobie kilka fajnych zbiorników i pomp ze sklepu dostudni.pl gdyż mój ogród przechodził całkowitą metamorfozę. Dziś wszystko wygląda pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto stworzyć sobie jakiś automatyczny system nawadniania. Można to zrobić bez problemu samodzielnie. W sklepie Emast https://emast.pl/dom-i-ogrod/nawadnianie znajdziecie duży wybór różnych akcesoriów potrzebnych do montażu systemu nawadniania. Tak naprawdę regularne podlewanie to podstawa. Jeśli nie ma nas w domu przez cały dzień to taki system sprawdzi się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System automatycznego nawadniania jest ogromnym udogodnieniem w podlewaniu, szczególnie dużego ogrodu. W tym zakresie dobrze jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Tutaj: więcej znajdziecie sporo informacji na ten temat. Myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No są specjalne systemy nawadniające, albo na przykład studnie i można je fajnie rozlokować po całej działce. Warto jednak wtedy spojrzeć na coś takiego jak taka https://www.sklep-watermark.pl/pompy-hydroforowe pompa hydroforowa , żeby na pewno wszystko dobrze działało. Taka pompa usprawnia przepływ wody, ale też należy pamiętać, by ją regularnie czyścić. W końcu ma działać, a nie sprawiać problemy, prawda?

Ostatnio zmieniony przez myszka dnia Nie Lip 17, 2022 1:59 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie samo nawadnianie jest niezwykle ważne i ja jestem zdania, że warto również zainteresować się automatycznymi systemami nawadniania. Muszę przyznać, że ja także taką instalację chcę mieć u siebie i już widziałem w sklepie https://www.podlane.pl/skrzynki-i-studzienki-cat-478 niezbędne skrzynki oraz studzienki do elektrozaworów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że preparat Florahumus świetnie wpływa na retencję wody oraz wpływa na lepsze magazynowanie wody w glebie przyczyniając się do lepszego wzrostu i plonowania roślin. Stosowaliście już go ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karkow



Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 69

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.klinikapawlikowski.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Nawadnianie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl