Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
ogród narzędzia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej jakości wyposażenia do swojego ogrodu zarówno jeśli chodzi o dbanie o rośliny, przygotowanie wyjątkowego miejsca do wypoczynku, dobrej jakości oświetlenia to warto odwiedzić sklep internetowy https://olajgarden.pl w którym znajdziecie mnóstwo tego typu propozycji w dobrych cenach i jednocześnie pełnym wsparciem ze strony obsługi klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kammar24



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 19

PostWysłany: Nie Lis 08, 2020 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak narzędzia ogrodowe i artykuły to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Kammar24 https://www.kammar24.pl/narzedzia-ogrodnicze-i-agd-c-33.html zapewniamy najwyższy standard, duży wybór, przystępne ceny i w razie pytań oczywiście nasza obsługa pozostaje do Państwa dyspozycji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem kilka waszych propozycji i porad na przykład znalazłem firmę która wykonuje profesjonalne czyszczenie pionów warszawa za co dziękuję, bo było mi to potrzebne, ale także wiem jak na następny rok popracować w ogrodzie i jak zadbać żeby wyglądał tak, jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku sporo wolnego czasu spędzam w ogrodzie, dzięki temu wypoczywam po pracy.

kotlyleszka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań wysokiej jakości w zakresie wyboru odpowiednich środków chemicznych do ochrony roślin, ale również akcesoriów i narzędzi typu sekatory do szczepienia to warto, abyście także wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://otorolny.pl/szczepienie-i-okulizacja/sekatory-i-gilotyny gdzie będziecie mogli znaleźć m.in sekatory i gilotyny. Miła obsługa, terminowość realizacji i bardzo dobry stosunek cen do jakości. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ostatnim nabytkiem do ogrodu były nożyce akumulatorowe z tego sklepu: https://sklep.wolf-garten.pl/narzedzia-akumulatorowe/nozyce-akumulatorowe.html Gdybym wcześniej wiedziała, że cięcie nimi to taka świetna sprawa już parę lat temu kupiłabym tego typu sprzęt. Jeżeli szukacie porządnych narzędzi to koniecznie tam zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei poszukuję do ogrodu wędzarni, która ma w swoich opcjach wędzenie na ciepło . Myślałem o zakupie wędzarni firmy Fasanio. Czy ktoś z Was używa produktów tej firmy i może podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl