Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Błonnik i odchudzanie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprowadzicie dobrą dietę, trening i oczywiście kluczowa jest odpowiednia motywacja do działania! Z miesiąca na miesiąc wasza waga będzie skutecznie spadać. Akurat od strony jedzonka pomaga mi Dieta pudełkowa Warszawa od SportFoodBox na której czuję się świetnie. Kilogramy w dół bo po 2 msc to już -6kg!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to zdrowa dieta... Dlatego ja przykładowo planuje postawić na dietę pudełkową link , bo wtedy nie będę musiała się martwić, że będą mi brakować jakieś składniki. Właśnie słyszałam, że firma Fit Kalorie oferuje zróżnicowane, dobrze opracowane menu. Planuje do nich się zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Sob Mar 19, 2022 11:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Sty 08, 2022 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby się na tym wszystkim znać należałoby studia skończyć Very Happy Ja nie mam na to czasu, wolę dać zarobić specjalistom w cateringu w Poznaniu - Fitway catering dietetyczny https://www.fitway.pl/ Wybiorą odpowiednią dla mnie dietę, podpowiedzą, co robić, dostarczą pod same drzwi. To coś dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta na pewno pomoże podczas odchudzania. Oczywiście trening jest tutaj też bardzo istotny.


______________________
sklep peptydy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę to sporo jest ciekawych pomysłów na dietę znalazłem też sklep https://www.krwawafifa.pl/firma/keto-sklep z fajnymi produktami w dobrej cenie. Mam nadzieję, że mój wpis okazał się pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błonnik to niezbędny składnik pokarmowy, który zapewni ci mnóstwo energii i pomoże zachować dobrą formę. Najlepiej dobrze skomponować dietę, by dostarczać jego odpowiednią ilość wraz z pożywieniem. Jeśli nie chcesz liczyć kalorii, układać planu posiłków i spędzać sporo czasu w kuchni, możesz skorzystać z diety pudełkowej od https://dietyzchatki.pl/gdansk/ , gdzie wybierzesz dietę odpowiednią dla swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Sob Sie 13, 2022 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia polecam w temacie odchudzania umówić się na konsultację w https://projektzdrowie.info. Pierwsza jest zupełnie darmowa. Posiadają oni sieć gabinetów w całej Polsce co daje Ci możliwość podjęcia decyzji czy chcesz skorzystać z wizyty stacjonarnej czy online. Wykształcona kadra dietetyków jaka tam pracuje ustali dla Ciebie jadłospis na diecie zgodny z Twoimi preferencjami, bez konieczności suplementacji. Zajmują się również osobami z jednostkami chorobowymi. Szczerze polecam kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że błonnik pełni ważną rolę w odchudzaniu się. Nie wiem czy wiecie, że do diety odchudzającej warto wprowadzić tez takie produkty jak sok z kapusty kiszonej czy buraków. Kiszonki doskonale wspomagają trawienie, przez co pomagają pozbyć się nadprogramowych kilogramów. No i są zdrowe - to prawdziwa bomba witaminowa dla organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 971

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że macie duże doświadczenie w tym temacie Smile Może ktoś z was podpowie mi, jaka będzie najlepsza odżywka białkowa na odchudzanie ? Bardzo zależy mi na tym, aby zrzucić zbędne kilogramy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie odchudzania świetnie sprawdzają się przepisy i diety które znajdziecie na stronie https://dietomix.pl/. Ich baza jest bardzo rozbudowana a wszystkie przepisy dostępne są na Thermomix. Nie tylko przygotujesz je bardzo szybko ale dzięki nim dostarczysz do swojego organizmu niezbędne składniki odżywcze co ma kluczowe znaczenie podczas zdrowej i zbilansowanej diety. Sama z niej korzystam i nie tylko udało mi się stracić kilka zbędnych kilogramów ale także zyskać dużo czasu dzięki temu że nie tracę go na ich przygotowywanie. Myślę że z nimi jesteś w stanie osiągnąć założony cel bez większego wysiłku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sob Sie 26, 2023 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę pillberry , na której znajdziecie sklep internetowy Pillberry, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze suplementy diety i witaminy dla kobiet. W razie pytań, wszelkie informacje o foercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Pon Lis 20, 2023 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejscem w którym z łatwością znajdziecie interesujące Was suplementy, peptydy czy sarm jest https://peptides.net.pl/sarm,2 Ich oferta jest bardzo bogata co pozwala wybór opcji najlepszej dla siebie. Dodatkowo są to tanie peptydy o wysokiej jakości na temat których otrzymacie niezbędne informacje. Kupując u nich możecie liczyć również na szybką wysyłkę zamówienia. Jestem pewna że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl