Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
wiaty rowerowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 10:33 am    Temat postu: wiaty rowerowe Odpowiedz z cytatem

W temacie zadań publicznych specjalistami są https://budotechnika.com.pl/. Działają na rynku już 33 lata i zajmują się w głównej mierze projektowaniem i wykonaniem obiektów małej architektury takich jak wiaty rowerowe, toalety publiczne. Polecam tą firmę ponieważ oddają się swojej pracy z wielkim zaangażowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2259

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach zakup nowego roweru, co możecie mi polecić do 5000 zł?

objawy raka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja jeszcze takich konstrukcji u siebie nie potrzebuję i na dobrą sprawę całkiem niedawno tak naprawdę dopiero kupiłem sobie rower. Teraz już dokładni wiem, że w sklepie https://awbike24.pl/ na pewno każdy znajdzie to co mu jest potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Sro Maj 17, 2023 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kojarzycie może sklep sklepzrowerami.pl ? Bo z tego co ja się ostatnio dowiedziałam, to właśnie u nich można zakupić najróżniejsze rowery, ale również różne elementy do nich. Chociażby korby rowerowe, manetki, pedały i wszelkie inne... Jest z czego wybierać jednym słowem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Nie Maj 21, 2023 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower powinien być dostosowany do rodzaju jazdy, który preferujesz. W warunkach miejskich sprawdzi się inny model niż w terenie, dlatego w pierwszej kolejności musisz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model jest odpowiedni. Najlepiej rozejrzeć się na stronach różnych sklepów rowerowych i podjąć odpowiednią decyzję. Jeden ze sklepów znajdziesz pod tym adresem https://pgbikes.pl/12-rowery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl