Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Fajna Inwestycja.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

karolek332



Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 10:37 am    Temat postu: Fajna Inwestycja. Odpowiedz z cytatem

Zapraszam państwa do:
500 zł za inwestycje w pożyczki społecznościowe na: https://capitalclub.pl/inwestycje
Moim zdaniem to się opłaca,a na pewno warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stefanek33



Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszędzie jest bardzo dużo ciekawych inwestycji.Raz z takich inwestycji się korzysta,a raz się nie korzysta.
_________________
ekran do projektora sufitowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sob Cze 26, 2021 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w ogóle jest takie coś jak fajne oszczędzanie. Ale wiem jedno, że oszczędzanie jest dobrym rozwiązaniem. Dlatego też zastanawiam się nad tym jak dobrze ulokować pieniądze aby nie stracić lecz zyskać. Czy macie swoje jakieś sprawdzone sposoby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 730

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wiele możliwości zainwestowania pieniędzy rozważałam i postanowiłam, że pójdę w nieruchomości pod wynajem. Pierwotnie myślałam o czymś w Stolicy, ale chyba bardziej opłacalny będzie taki aparthotel https://condo.pl/ . Tutaj gwarantowany jest stały zysk z najmu bez względu na obłożenie obiektu, poza tym będę mogła też przecież sama z tego apartamentu korzystać podczas urlopu zamiast wynajmować od kogoś obcego i tracić mnóstwo kasy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1308

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, warto inwestować w nieruchomości. Sama mam dwa mieszkania pod wynajem, z których co miesiąc mam konkretny dochód, którym opłacam raty w banku. Jeśli mm być szczera, to najlepiej pracowało mi się z tym biurem nieruchomości https://www.krystianbiarda.com/sprzedaz-nieruchomosci-warszawa/ Sprawdźcie koniecznie ich ofertę, a myślę, że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie fajną i opłacalną inwestycją okazało się ppk. Warto sobie na https://www.mojeppk.pl/ poczytać, przeliczyć i dopiero zdecydować czy zostać czy się wypisać. Program jest dobrowolny. Do naszej składki dokłada państwo i pracodawca, przez to co miesiąc więcej się odkłada niż byśmy sami tylko wpłacali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nieruchomości to warto również pamiętać, aby zastanowić się nad skorzystaniem z takich możliwości jak pomoc Adwokat nieruchomości który na pewno pomoże Wam dopiąć wszystkie sprawy i formalności aż do zawarcia całej transakcji. Pozdrawiam i oby udało się znaleźć wymarzone mieszkanie, czy dom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 611

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestować trzeba przede wszystkim w przyszłość. Ja polecam generali ofe. Im szybciej zacznie odkładać na starość, tym lepiej. Wiele osób z tym zwleka co jest naprawdę dużym błędem, bo w końcu chodzi o to, żeby zacząć wystarczająco wcześnie by w przyszłości właśnie mieć spokojną głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

frent



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 34

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się że warto inwestować w swoją finansową przyszłość. Myślę że ppk jest faktycznie dobrym pomysłem bo tu http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk-po-zaledwie-12-miesiacach/ trafiłam na bardzie ciekawe, konkretne wyliczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal na prowadzeniu jeżeli chodzi o inwestycje jest wykupienie nieruchomości.
Najbardziej popularne są oczywiście inwestycje nadmorskie - polecam zapoznać się z artykułem https://www.mtc.org.pl/inwestycje-nad-morzem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 598

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można chociażby postawić też na swój biznes... Mnie teraz zainteresował zakup lokalu usługowego warszawa u firmy LOCO COMMERCIAL i nawet znalazłam dla siebie tam całkiem fajną miejscówkę na mój biznes, także świetnie się składa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pon Paź 17, 2022 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na inwestycję jest po prostu kupno nieruchomości, a potem jej wynajem - mój znajomy w taki sposób generuje spory pasywny dochód, a oprócz tego pracuje. Osobiście robię coś podobnego, jednak u mnie jest to po prostu kupno mieszkania od osób, którym zależy na szybkiej sprzedaży i sprzedaję je później drożej i generuję zysk. W przypadku sprzedaży mieszkań korzystam z usług biura https://www.freedom-nieruchomosci.pl/ by w szybkim tempie sprzedaż mieszkanie i jestem zadowolona z ich usług. Na początku sama próbowałam sprzedać mieszkanie, ale po miesiącu znalazłam trzech niezdecydowanych klientów i od tego momentu zawsze biuro nieruchomości tym się zajmuje, bo nie ukrywając - są skuteczniejsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 243

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc swoją działalność koniecznie trzeba zastanowić się ad rozwojem swojego biznesu i w to warto inwestować. Szczególnie teraz, w czasach gdzie jest tak ogromna konkurencja. Warto rozważyć możliwość wdrożenia nowoczesnych konkurencji. Taki Voicebot zdecydowanie usprawnia pracę w call center. Taki bot głosowy jest w stanie załatwić kilka spraw w jednym czasie a to naprawdę wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2154

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się udało odłożyć całkiem ładną sumę pieniędzy na koncie i chciałbym zainwestować w apartamenty nowe mikołajki . Czy ktoś z was ma może tam mieszkanie? Ja planuje się tam przeprowadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2633

PostWysłany: Wto Lis 08, 2022 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż bardzo chciałby otworzyć swój własny biznes i z tego powodu zaczął interesować się dotacjami unijnymi. Bardzo dużo przydatnych informacji znalazł w tym miejscu: https://edoradca.pl/dotacje-unijne/aplikowanie-o-dotacje/ Jeżeli i Wy chcielibyście aplikować o dotacje, koniecznie zajrzyjcie na tę stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl