Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Kosmetyki na co dzień
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1333

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Myślę, że warto wziąć pod uwagę produkty kolagenowe, ponieważ mają pozytywny wpływ na stan Twojej skóry. Jeżeli jesteś czymś takim zainteresowany, to polecam w wolnej chwili przejrzeć produkty na stronie tego sklepu. Mają tam naprawdę wiele ciekawych propozycji w świetnych cenach, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Czw Maj 04, 2023 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2311

PostWysłany: Wto Lis 08, 2022 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku?

Kaflando.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że jestem facetem moje kosmetyki na co dzień ograniczają się do żelów pod prysznic oraz szamponów z odżywką. Ostatnio bardzo polubiłem kosmetyki od Herbapol Polana. Mają świetny skład, co dla mnie jest naprawdę bardzo ważne... Mogą stosować je nawet weganie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki używane do codziennej pielęgnacji powinny być przede wszystkim bezpieczne i wysokiej jakości. Ja używam profesjonalnych kosmetyków z serii Bielenda Professiona. Mam do nich pełne zaufanie, bo są to kosmetyki używane w najlepszych gabinetach kosmetycznych. Super sprawdzają się do domowej pielęgnacji, zapewniają skórze kompleksową ochronę i maksimum składnikow odżywczych. Kupuję je w sklepie Onlyprof - https://onlyprof.pl/ bardzo wygodnie i bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 625

PostWysłany: Sro Paź 25, 2023 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną opcją moż być też szampon w kostce, tutaj https://ekopolka.pl/naturalne-szampony-w-kostce-plynie znajdziecie takie o naturalnych składach. Wybór odpowiednich kosmetyków do mycia i pielęgnacji włosów jest kluczowy jeśli chodzi o ich wygląd ale też dobrostan i zdrowie. Koniecznie trzeba dokładnie czytać składy i wybierać te kosmetyki, które mają je naprawdę naturalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2654

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając brodę, warto zadbać o jej codzienną pielęgnację, podobnie jak o włosy czy skórę twarzy. Regularne czyszczenie, pielęgnacja i nawilżanie brody pomagają utrzymać ją w zdrowiu, zapobiegają podrażnieniom skóry oraz nadają jej ładny wygląd. Szampony i odżywki do brody są dostępne na rynku https://hair-shop.pl/pl/menu/pielegnacja-brody-i-wasow-215.html i zawierają składniki, które pomagają w zachowaniu higieny oraz kondycji zarostu. Ponadto, używanie odpowiednich olejków i balsamów do brody może zapobiegać przesuszeniu, nadając jednocześnie połysk i miękkość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Pon Mar 25, 2024 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że kosmetyki które łączą w sobie naturalny skład i przystępną cenę są warte uwagi. Na co dzień korzystam właśnie z takich dzięki ofercie sklepu https://natureline.pl/k/sole-do-kapieli/ Jestem zachwycona dostępnymi tam produktami i ogromna ich bazą z której zawsze znajduje te idealne dla mnie. Posiadają oni nie tylko zestawy kosmetyków, akcesoria, świece sojowe ale również mydła naturalne, peelingi do ciała, olejki do ciała, sole do kąpieli oraz pudry do kąpieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Pon Mar 25, 2024 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w przypadku kosmetyków, które codziennie nakładamy na twarz, warto się postarać o wybranie takich z jak najbardziej naturalnym składem. Skóra na twarzy jest wrażliwa, dlatego stosowanie produktów z mocno chemicznym składem może na dłuższą metę zaszkodzić. Na szczęście, teraz wielu producentów dokłada starań, żeby ich wyroby miały prosty i naturalny skład. Przykładem mogą być kosmetyki do twarzy https://balneokosmetyki.pl/kosmetyki-do-twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2654

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2024 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Systematyczność w pielęgnacji skóry jest kluczowa, a kremy stanowią ważny element tego procesu. Regularne stosowanie kremów do pielęgnacji skóry https://ziaja.com/c/twarz-99 pozwala utrzymać jej zdrowy i promienny wygląd, zapewniając odpowiednie nawilżenie, odżywienie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Kremy nawilżające pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, zapobiegając nadmiernemu wysuszeniu, łuszczeniu się i pojawianiu się drobnych linii oraz zmarszczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl