Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
strona internetowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród latem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam firmowa strona internetowa robioną przez Webites. Co do samej strony to super wykonana, oczywiście z responsywnością i tym wszystkim co obecnie przy mobilnych urządzeniach potrzebne. Widać, że znają się na rzeczy i faktycznie można na nich liczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Sob Sie 27, 2022 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz firmy która wykona dla ciebie stronę internetową a później zajmie się jej promocją to polecam agencję https://onetrend.pl/ Mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie do takich zadań a to tylko część ich oferty. Przekonaj się jak łatwo z nimi osiągniesz rozpoznawalność i skuteczność w przyciąganiu nowych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma która stworzy dla was strony internetowe to na pewno firma Radex. Oni zajmują się profesjonalnym tworzeniem stron oraz sklepów internetowych w różnych systemach. Polecam sprawdzić na ich ofertę bo jest atrakcyjna i ciekawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 3:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdrożenie nowych rozwiązań informatycznych to usługa przeznaczona dla tych, którzy nie mają wykwalifikowanych zasobów potrzebnych do wprowadzenia rekomendowanych zmian we własnym zakresie. I tutaj mogę wam polecić doradztwo IT którego sama korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu zaczęłam tworzyć swoją pierwszą stronę internetową i całkiem dobrze mi to idzie. Moja strona to blog kulinarny, na którym chcę dzielić się z czytelnikami różnymi przepisami na dietetyczne dania. Po kupnie domeny i hostingu zapomniałam o najważniejszym - certyfikacie SSL. Znajomy polecił mi zamówić go ze strony https://mhw.pl/ssl bo w cenie 69 złotych mam gwarancję bezpieczeństwa przez cały rok i tak też zrobiłam. Czy też zainwestowaliście w tanie certyfikaty SSL?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Lis 20, 2022 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już jesteśmy w tym temacie to może powiecie czy najbardziej popularne są strony internetowe wordpress czy być może na ten moment na jakiejś innej platformie lepiej tworzy się strony? Zawsze marzyłem o swoim blogu i zastanawiam się jak to ugryźć od strony technicznej. Czekam na porady i wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2023 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama musi być dopasowana do twoich odbiorców co znaczy, że musisz ją odpowiednio dobrać tak, aby trafić w grupę docelową. Obecnie, takie działania związane z reklamą, czy budowaniem i tworzeniem identyfikacji wizualnej można zlecić różnym firmom. Jedną z nich jest np. Goodproject. Ich ofertę znajdziesz pod tym linkiem https://goodproject.pl/identyfikacja-wizualna/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2023 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ma być strona internetowa, czy do wydrukowania ulotki, jak i także baner, bardzo ważne są aktualne trendy wykorzystywane w grafikach. Czytałam o trendach graficznych na rok 2023 tutaj https://oohmagazine.pl/2023/01/09/trendy-graficzne-w-2023-to-bedzie-sie-drukowac-na-potege/. Jako że wolę się upewnić, może napiszecie, jakie są trendy na 2023 rok według Was. Ciekawa jestem, czy będą się one pokrywać z tymi, o których dziś przeczytałam. Może warto byłoby taki temat założyć, co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród latem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl