Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
ochrona votum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 6:49 pm    Temat postu: ochrona votum Odpowiedz z cytatem

Polecam firme votumochrona.pl nie tylko w Bydgoszczy ma swoje usługi ale w innych miastach też. Maja w ofercie szeroki asortyment alarmów systemowych. Zobaczcie na stronie w jakich miastach mają obsługę. Polecam bo w mojej firmie jest ich monitoring, ten sprzęt jest nowoczesny i moja firma jest 100% chroniona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast z własnego doświadczenia mogę polecić Ci propozycje z oferty producenta JBPartner. Dlatego jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć swój dom, czy firmę przed włamaniami oraz kradzieżami, to warto pomyśleć o systemie monitoringu w którym od razu będzie detekcja ruchu z alarmem. Dlatego podczas poszukiwań odpowiednich rozwiązań sprawdź ofertę producenta JBPartner w którym znajdziesz kilka bardzo dobrych propozycji do zabezpieczenia domu przed ewentualnymi próbami włamań. U nas z każdej strony jest model KZ11 https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/764-kz11-kamera-zewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-full-hd-.html z diodami podczerwieni i wysoką jakością obrazu na poziomie FullHD, więc jak tylko coś będzie nie tak to od razu otrzymasz o tym powiadomienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MirekWil napisał:
Ja natomiast z własnego doświadczenia mogę polecić Ci propozycje z oferty producenta JBPartner. Dlatego jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć swój dom, czy firmę przed włamaniami oraz kradzieżami, to warto pomyśleć o systemie monitoringu w którym od razu będzie detekcja ruchu z alarmem.


Potwierdzam. Bardzo dobry producent. Mam u siebie zamontowany ich system alarmowy kupowałam w sklepie Fonex. Do obrazu nie mam najmniejszych zarzutów. W dzień i w nocy jest wyraźnie nagrany. Teraz czujemy się o wiele bezpieczniej i mamy pewność dobrej ochrony naszego dobytku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 976

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić mi kontakt na dobrą agencję ochrony dla mojej firmy? Z polecenia mam namiar na firmę OMEGA SECURITY a zajmują się też zabezpieczaniem obiektów. Przyda mi się kilka Waszych sugestii. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nagłych przypadkach, oprócz dobrej ochrony warto też mieć kontakt z dobrą agencją detektywistyczną. Agencja Temida https://agencjatemida.pl/ pomoże nam w przypadku kradzieży, próby oszustwa czy włamania. Jeśli inne metody i służby zawiodą, tam powinniśmy uzyskać skuteczną i profesjonalną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę zostawić sprawdzony namiar na firmę trudniącą się ochroną mianowicie https://www.expertssecurity.pl/ . Ponadto w ofercie znaleźć można także monitoring i systemy alarmowe. Profesjonaliści, mogę zdecydowanie polecić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2022 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. W dzisiejszych czasach chyba każde przedsiębiorstwo uważa, że w obrębie jego posesji obowiązkowa jest firma ochroniarska kraków https://sold.com.pl/. My skorzystaliśmy z usług firmy Sold. Teraz rozważam również ochronę naszego domu. Ostatnio w okolicy było kilka włamań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko na imprezach sprawdzi się firma ochroniarska kraków https://sold.com.pl/ To specjaliści i mają doświadczenie w szerokich usługach ochroniarskich. Na pewno można im zaufać. Jak najbardziej działają profesjonalnie. Firmy ale też i osoby prywatne mogą skorzystać z takiej pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl