Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Skuteczna reklama - pozycjonowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 5:23 pm    Temat postu: Skuteczna reklama - pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, tak się zastanawiam czy pozycjonowanie jest skuteczną formą reklamy czy lepiej postawić na coś innego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz dobrego narzędzia reklamy to polecam Ci własnie pozycjonowanie Będzie to bardzo dobry wybór, na poczatek lepiej jest aby pozycjonowanie robiła dla Ciebie firma, niektórzy zaczynają od Adwordsa ale ja bym wybrał Firmę ze względu na trwałość pozycji na szczycie wyszukiwarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malyna



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek możesz założyć darmowe konto na przykład na: https://wykonawca.taelo.pl/ i stworzyć wizytówkę swojej firmy. Potem będą ci na maila przychodzić oferty ze zleceniami lub klienci będą sami się do ciebie zgłaszać. Moim zdaniem to jeden z najszybszych i najtańśzych sposobów na reklamę w internecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 906

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie stron internetowych jest z pewnością bardzo skuteczne. Nie łam sie, że trochę trzeba będzie zapłacić. To sie na pewno kalkuluje, zwróci się z nawiązką. Gdybyście szukali dobrej firmy, to polecam Efectownia z Torunia. Firma o wysokich standardach, dzieki ich pracy niejedna firma poszła w górę w rankingach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kosmiczny Lotek



Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
pewnie, że jest tylko musi być odpowiednio wykonane. Jak kupisz billboard i ustawisz go tak, aby nikt go nie zobaczył to też średnio zadziała Smile
Niedawno sam porównywałem oferty różnych agencji od pozycjonowania, bo mój kuzyn wystartował ze sklepem internetowym i chciałem mu trochę pomóc. Najlepsze warunki miała firma https://www.inseo.pl/ Póki co dopiero zaczął z nimi współpracę, ale mówi że jest zadowolony, dostał jasny plan z zakresów prac jakie mają wykonać i facet z którym gadał o całej strategii wszystko jasno mu wytłumaczył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co oprócz reklamy internetowej? Bo to nie jest tak, że firmę tylko w sieci się reklamuje. Co proponujecie na rynek lokalny? Ja tak przeglądam różne możliwości i trafiłem na bardzo ciekawą opcję mianowicie https://www.znajdzreklame.pl/metro-warszawa - co sądzicie na temat reklam w metrze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pozycjonowanie to naprawdę skuteczna forma reklamy. Teraz możesz sprawdzić na ofertę i kup komentarze to właśnie dzięki temu twoja strona internatowa stanie się popularna w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich kwestiach jak strony internetowe jestem niestety zupełnym laikiem, a ostatnio nawet takie artykuły jak ten https://proximitysearchwork.com/2021/08/09/co-to-jest-landing-page/ musiałem czytać ponieważ nie wiedziałem nawet co to jest landing page. Z pozycjonowaniem wydaje mi się, że tez zgłosze się do kogoś z dużym doświadczeniem. Kogo moglibyście polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli twoja firma jest mało rozpoznawalna w sieci to czas wynająć agencję która zajmie się tym tematem. Najlepiej akcje promocyjnie w sieci wykonuje ta agencja https://quality-factor.pl/kontakt/ i jest to nie tylko pozycjonowanie ale także tworzenie stron czy też akcje w social mediach. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań i pomogą ci zaistnieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 255

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiesz na gadżety reklamowe dla firm? Zdecydowanie, gdy jesteśmy na początku swojej działalności w kwestiach reklamy i rozpoznawalności, pragniemy postawić na rozwiązania bardzo konkretne i pomagające działać na najwyższym poziomie. Warto zatem zadbać o reklamę. Dzięki https://www.topsmycze.com.pl/ jest to jak najbardziej możliwe, dlatego zachęcam do poznania ich bogatej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie pozycjonowanie jest obecnie bardzo popularną formą promocji. Ale trzeba o nim pamiętać już na etapie tworzenia strony www. Dobra strona będzie dopasowana do wymogów wyszukiwarek, a co za tym idzie, będzie się lepiej pozycjonowała w przyszłości. Jeśli chodzi o koszt strony internetowej Łódż, która będzie dobrze zrobiona, to można trafić na konkurencyjne oferty. Sprawdźcie np. firmę Internetowe strony www
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl