Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
korzystna oferta mieszkań
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

poollannika



Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 24

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 6:40 pm    Temat postu: korzystna oferta mieszkań Odpowiedz z cytatem

Polecam każdej osobie zakup mieszkania w orion, ja kupilam wykończone mieszkanie w i jest super. Firma ta systematycznie realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. Firma koncentruje swoje działania na rynku Lublina oferują oni mieszkania na osiedlach we wspaniałej lokalizacji orion.lublin.pl/inwestycje Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferty z ciekawymi nowymi mieszkaniami w korzystnych cenach można znaleźć praktycznie w każdym większym mieście. Jeśli np chodzi o Wielkopolskę, a konkretnie Poznań i jego okolice to możecie sprawdzić stronę osiedla: http://www.osiedlebiale.pl/ Jest to inwestycja w jednej z podpoznańskich gmin, na której możecie kupić zarówno domy jak i mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 311

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko nowe inwestycje warto brać pod uwagę. W większych miastach jak np. Warszawa, rynek wtórny też prezentuje się bardzo ciekawie. Popatrzcie np. tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-mokotow/N na nieruchomości Mokotów. Myślę, że nie brakuje atrakcyjnych nieruchomości na Mokotowie pochodzących z rynku wtórnego. A są dużo tańsze niż mieszkania od dewelopera. Także warto rozważyć nieruchomości na Mokotowie i w innych przyjemnych miejscach tez z rynku wtórnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestescie zainteresowani kupnem mieszkania, apartamentu ? Sprawdzcie oferte https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio zerknęłam sobie na stronę http://www.mieszkania.inter-bud.pl/ i mają całkiem niezłe oferty. Nawet ostatnio na stronie najem-wynajem.pl czytałam artykuł o zaletach zakupu tam mieszkania. Dlatego naprawdę bardzo zastanawiam się czy nie postawić właśnie na ich ofertę. Zachęca mnie ta świetna lokalizacja, atrakcyjna cena, mnóstwo w pobliżu atrakcji. Myślę, że to jest to czego szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 250

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie fajniej jest zamieszkać w Krakowie nad jeziorem Bagry? Tam Atal buduje świetne osiedle w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych, blisko jest też plaża miejska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

gardenik



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 7

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowych osiedli w Warszawie powstaje wiele więc można znaleźć dobrą ofertę mieszkania. Jak chce się je kupić dla siebie lub z myślą o wynajmowaniu to też agent nieruchomości https://www.krystianbiarda.com/posrednictwo-nieruchomosci-warszawa/ może pomóc wybrać odpowiednie, bo też on się na tym zna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Juniorka



Dołączył: 19 Maj 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto rozważyć tez inwestycję za granicą, w Hiszpanii Smile Ostatnio natrafiłam na ofertę firmy Whiszpanii.pl i sama zaczynam myśleć o tym coraz poważniej. Na hiszpańskim rynku nieruchomości nadal można znaleźć wyjątkowo atrakcyjne oferty i całkiem dobrze zarobić na wynajmie turystycznym. Co o tym myślicie, ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z inwestycjami za granicą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 730

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać mieszkań na stronach deweloperów i tutaj polecę tego https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-tarasem-wroclaw/ . Jednak co nowe to nowe, można sobie urządzić wszystko po swojemu,a nie jak w przypadku mieszkań z rynku wtórnego być skazanym na to jak przestrzeń zagospodarował poprzedni właściciel albo liczyć się z ogromnym remontem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

LidelekPL



Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moim przedmówcą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

LidelekPL



Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, całkiem korzystna ta oferta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joskus



Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam ciekawą ofertę nowych mieszkań w Sosnowcu na pewnej stronie deweloperskiej i coraz częściej myślę aby z niej skorzytać. Mieszkanie te znajduje się daleko od centrum - nie będę się karmił spalinami haha. Cena też moim zdaniem nie jest wysoka a dzielnica wydaje się być bardzo spokojna Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam sprzedać mieszkanie i jak na razie średnio mi to idzie. Rynek jest zawalony podobnymi ofertami, a ja też niemało chcę, bo jednak w zeszłym roku całość remontowałam. Ktoś z moich znajomych polecił mi to internetowe pośrednictwo nieruchomości , mówiąc, że z nimi na pewno szybciej sprzedam, bo wspierają fachową poradą, a także ogłaszają na portalach sprzedaż. Waham się, czy skorzystać. Może ich bliżej znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy czego się szuka i w jakiej lokalizacji. Dla syna jak w Szczecinie szukaliśmy to biuro nieruchomości https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/mieszkania ma sporo ciekawych ofert różnych mieszkań. Wstępnie można na ich stronie przejrzeć sobie, wszystkie oferty są profesjonalnie opisane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Koni94



Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tych mieszkań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl