Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Kobiece zakupy przez internet?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

sandersania



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 40

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 12:39 pm    Temat postu: Kobiece zakupy przez internet? Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

idzie lato zaś wraz ze ewolucją nurtów w modzie trzeba wymienić jak co roku damskie akcesoria takie jak torby. Czy któraś z was (Panom dziękuję) wypowie się na temat, gdzie zakupię torebki damskie kuferek . Stawka dla mnie nie gra roli - liczy się wyłącznie szyk i klasa. Piszcie!

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 5:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak ja ci odpowiem. Bo niedawno szukałem eleganckiej torebki na prezent dla żony i trafiłem na bardzo ciekawy i niedrogi sklep, który może cię zainteresować. Zobacz najpierw torebkę jaką wybrałem https://www.renee.pl/rozowa-torebka-the-riddle Moim zdaniem bardzo ładna. A jak sobie "pobiegasz" po zakładkach to nie tylko torebkę wymienisz. Masz szanse wymienić pół szafy, bo oferta bogata a ceny przyzwoite.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

impresor



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 41

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sklep Merg.pl - dla kobiet to jest sklep idealny, znajdziecie tam m.in. takie kombinezony:

Oprócz nich są sukienki i wiele różnych dodatków, które z pewnością spodobają się Paniom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zamawiam ubrania i buty internetowo, mam swoje ulubione sklepy gdzie są naprawdę piękne buty od projektantów. Jednym z nich jest viadellaspigia, sprawdźcie ich bo mają naprawdę duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie robić zakupy przez internet. Często szukam nowych sklepów z ubraniami takich jak ten https://www.dunka.eu/ i jeszcze częściej trafiam na bardzo ciekawy asortyment i korzystne ceny. Nie ulega wątpliwości, że zakupy online są po prostu tańsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pablo12



Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robienie zakupów przez internet jest dużo lepsze ponieważ praktycznie wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu. Ja osobiście często zamawiam buty a konkretnie baleriny ponieważ uwielbiam ten rodzaj obuwia. Znalazłam fajny sklep gdzie można dostać wygodne buty z niezwykle miękką wkładką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego jak mowa o kobiecych zakupach to panie od razu skupiają się na ciuchach? A przecież wśród was sa młode mamy, kobiety w ciąży. Może zainetersuje je ta propozycja http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/laktator-elektryczny-lakta-electric/ Laktator bardzo upraszcza życie kobiecie. Odciąganie pokarmu dzięki niemu jest proste, bezbolesne. Można pokarm przechować w lodówce np by tatuś nakarmił dziecko gdzy mama potrzebuje chwili dla siebie np na drzemkę. A poza tym jest nieduży, działa też na baterie więc mozna go zabrać wszędzie ze sobą np na wizytę do dziadków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kobiecych produktów, przez internet, zamawiam najczęściej chyba kosmetyki. Akurat ubrania wolę zwykle sama przymierzyć. A mój najświeższy zakup internetowy to nowe lakiery hybrydowe od: https://hihybrid.pl/lakiery-hybrydowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksa



Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 39

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przez internet kupowałam kosmetyki. Jeśli chodzi o taki rodzaj zakupów, to jest dla mnie wygodniejszy niż chodzenie po placówkach stacjonarnych. Lubię na spokojnie przed monitorem poczytać sobie o składzie produktów i poznać opinie innych osób. Zamówiłam ze strony Calluna Medica naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy oraz maseczkę przeciwstarzeniową ROSJA. To wyjątkowe i unikatowe kosmetyki najwyższej jakości. Zachęcam do sprawdzenia ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio faworyzuję strony z kosmetykami naturalnymi https://cosmetin.pl/kategoria/twarz/twarz-twarz/kremy-do-twarzy/ Dość mam juz tych nafaszerowanych chemią. Znalazłam serię kremów Bio Iq do skóry skłonnej do podraznień, naturalny i organiczny intensywnie nawilżający. Czuje, że to będzie ten, który wreszcie mnie zadowoli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz mieć pewność co do składu swoich kosmetyków to zawsze możesz robić je sama, dzięki wielu przepisom jak i takim półproduktom http://techlandlab.pl/sklep/dmso-dimetylosulfotlenek/ które są dostępne w internecie, możesz dużo zaoszczędzić produkując kosmetyki zamiast je kupować. To bardzo dobry sposób na oszczędność dla wielu osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kobieta dużo zamawia w sieci, perfumeria w której najczęściej kupuje, kontigo ma takie promocje że faktycznie warto. Mi też zamawia przy okazji i moje ulubione zapachy też są tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuje całkiem dużo w necie a mój facet mowi że za dużo, ale co on tam wie. Pochwalę się jednak że ubezpieczył moje transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Nie wiem ile zapłacił, ale znając jego skąpstwo to pewnie grosze. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie sklepu internetowego z kosmetykami to polecam https://www.earthnicity.pl/shop/category/krem-baza na stronie można zakupić kosmetyki do makijażu czy akcesoria. Ja już nie jeden raz korzystałam z tej strony i mogę serdecznie polecić bo zawsze jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy przez internet są super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl