Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jaka laweta w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 8:05 am    Temat postu: Jaka laweta w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Mam do was pytanie, czy znacie jakąś dobrą i sprawdzoną lawetę w Krakowie? Aktualnie znalazłam taką firmę www.autolawetakrakow.pl/ i chciałabym też poznać o niej wasze opinie. Z góry dzięki za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja korzystałam z lawety nawet całkiem niedawno, jednak to było miasto na śląsku. Samochód popsuł się tak, że nie było mowy o dalszej jeździe. Panowie z https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-zabrze/ sprawnie odtransportowali mój samochód do wskazanego warsztatu. Jak ktoś będzie w tym rejonie potrzebował skorzystać to warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 990

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć w telefonie kilka namiarów na takie firmy - przynajmniej w swoim regionie. Bo sytuacje awaryjne trafiają się zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Ja polecam
Laweta Niemcy Polska bo to profesjonaliści w swoim fachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1333

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z pomocą drogową. Oni Ci podadzą wszystkie informacje. Rzuć okiem na taką opcję jak Pomoc drogowa Berlin Myślę, ze będziesz zadowolony z ich usług. Daj znać, co o nich sądzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1477

PostWysłany: Sob Mar 12, 2022 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że ja niestety za bardzo się na tych kwestiach nie znam więc również zawsze polegam na poleceniach. Jak auto jakiś czas temu zepsuło mi się na Targówku to wtedy dzwoniłem po pomoc drogową https://drogowipomocnicy.pl/targowek/ która tak naprawdę zjawiła się wręcz błyskawicznie. Jestem zdania, ze takie sprawy są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mówimy o lawetach to na pewno polecam Wam ofertę https://rentme.szczecin.pl/wynajem-autolawet/ wydaje mi się, że cena idzie w parze z jakością. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl