Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jakie rolety do domu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 7:58 am    Temat postu: Jakie rolety do domu? Odpowiedz z cytatem

szukam dobrych i tanich rolet do sypialni, możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, do sypialni najlepiej wybrać rolety zaciemniające . Ja mam takie od firmy decodesign. Zamawiałem u nich rolety na wymiar. Materiał wykorzystywany do wykonania tych rolet ma bardzo gęsty splot dlatego doskonale chroni przed słońcem. Zerknij na ich stronę - w zakładce "tkaniny i kolory" możesz zobaczyć jakie materiały są do wyboru. Rolety wykonują szybko, również wysyłka jest błyskawiczna. Do każdej rolety dołączona jest instrukcja montażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sandersania



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 40

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nadal szukasz rolet, to ja mogę polecić ci sklep zakupynawymiar.pl. Mój mąż tam zamawiał rolety do nas do domu. Są bardzo dobrej jakości wiec gorąco polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie czegoś bardziej eleganckiego to zobaczcie sobie rolety Rzymskie Warszawa w sklepie TAX AND TRADE . W sprzedaży mają też moskitiery. Już wiosna coraz bliżej więc warto o to zadbać, by moskitery były i nie trzeba było narzekać, że komary gryzą w nocy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim lepiej zgłosić po rolety do producenta bądź sklepu, który zajmuje się sprzedażą rolet na wymiar. Odradzam zakup rolety z marketu. Czytałam na https://www.agatarolety.pl/blog/czym-rozni-sie-roleta-na-wymiar-od-rolety-z-marketu/, że lepiej zakupić rolety na wymiar od producenta, ponieważ mamy pewność, że będą idealnie dopasowane do wymiarów naszych okien. W markecie zazwyczaj sprzedają chińskie produkty i może nam się rolety rozpruć albo zerwać bardzo szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto w takim razie sprawdzić propozycje rolet okiennych? My zamiast firan i zasłon poszliśmy w tym kierunku i uważam, że była to świetna opcja bo w końcu udało nam się odciąć w godzinach wieczornych od wścibskich sąsiadów, a w ciągu dnia dzięki roletom dzień/noc też nie było kłopotów z dotarciem do środka promieni słonecznych. Zajrzyj sobie m.in do oferty sklepu https://www.karnix.pl/mini-rolety-dzien-noc.html i mam nadzieję, że też coś ciekawego znajdziesz dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

nazir



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no takie rolety bardzo ładnie się prezentuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może zamawiał już rolety na stronie rolety.eu ? Z tego co ostatnio znajomy mówił to można tam zamówić rolety dowolnego rodzaju i wielkości. Planuje się z nimi skonstatować, ponieważ niedługo kończę budowę domu i przydałyby mi się rolety wewnętrzne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rolety to nie lepiej zakupić je u producenta który jest liderem rynku? Mam na myśli Drutex i ich oferta na produkty stolarki okiennej https://www.drutex.pl/ Na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie pod swoje okna a oni zrealizują je szybko i sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Marianna09



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 29

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polecam https://www.karnix.pl/, mają duży wybór, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, a i ceny są bardzo dobre, zwłaszcza, że rolety są dobrej jakości. Najlepiej wejdź sobie na stronkę i popatrz, coś na pewno przypadnie Ci do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór rolet jest bardzo duży więc faktycznie, może być kłopot w podjęciu decyzji jaki model wybrać. Mi osobiście bardzo podobają się plisy. Wydaje mi się, że takie rolety nadają wyjątkowego wyglądu w pomieszczeniu i są doskonałą dekoracją. Bardzo solidne plisy oferuje firma Krakżal https://wolakrakzal.com.pl/plisy/ . U nich możecie zamówić rolety na wymiar, które będą doskonale dopasowane do waszych okien. Krakżal oferuje też rolety tekstylne, dzień/noc a także żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Anesia



Dołączył: 24 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepiej sprawdzają się rolety zewnętrzne, które są szczelne i zapobiegają nadmiernemu nasłonecznieniu latem. To istotne, szczególnie, gdy znów nadciągnie do nas fala upałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast uważam, że oprócz rolet bardzo dobrze jest postawić wiosną oraz latem na dodatkowe moskitiery zarówno na okna i drzwi od Tesa https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-okien Dostępne są w dobrej cenie, porządnie wykonane i rzeczywiście w ciągu dni, jak i podczas nocy nie nawiedzają nas już komary oraz muchy, pomimo że okna są stale otwarte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2690

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić ofertę https://rolmajster.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Roltex z Wrocławia ma szeroki wybór jeśli chodzi o rolety i nie tylko. Polecam bo również pod kątem cen wychodzi bardzo korzystnie Smile
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl