Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Czy wasz dziecko miał dysplazję stawu biodrowego ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Ilonka20



Dołączył: 12 Kwi 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 10:59 pm    Temat postu: Czy wasz dziecko miał dysplazję stawu biodrowego ? Odpowiedz z cytatem

No niestety nasz kochany niemowlak ma dysplazję stawu biodrowego (podobno to częsta dolegliwości u dzieci), czy są tutaj rodzice dzieci z takim problemem ? Chętnie wymienię się z nimi doświadczeniami.

Ostatnio zmieniony przez Ilonka20 dnia Nie Wrz 26, 2021 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieckiem to ja już nie jestem od dawna, ale w dzieciństwie właśnie przechodziłam dysplazję stawu biodrowego. Na szczęście zauważone zostało na tyle szybko, by mozna było skutecznie zadziałać. Obecnie z biodrami nie mam żadnych problemów i właściwie do kiedy tylko sięgam pamiecią nic się znaczącego nie działo. Gorzej było z dentystą dla dzieci. Trafiłam jako kilkulatka do dentysty, który raczej słonie powinien przyjmować nie dzieci. Niestety moja mama tego nie zweryfikowała. Mam traumę po dziś dzień. Dlatego też jeśli szukacie dobrego dentysty dziecięcego proponuję Centrum Stomatologii Citomed https://stomatologia.citomed.pl/ w Toruniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie. Urodziło się zdrowe i teraz przeglądam sklepy takie jak https://formommy.pl/product-pol-67-Czapeczka-niemowleca-BASIC-bialy.html ponieważ czapeczki niemowlęce bawełniane widzę są tutaj dobrej jakości, a także w atrakcyjnej cenie. Czy znacie ten sklep?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl