Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ogrodzenie - jakie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 2:27 pm    Temat postu: Ogrodzenie - jakie? Odpowiedz z cytatem

Jakie macie ogrodzenia swoich posesji, dlaczego wybraliście właśnie takie, szukam pomysłu i inspiracji. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

frent



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 34

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzyj sobie ogrodzenia Wiśniowski na WAWRUK , ja tam kupowałem ogrodzenie na działkę i masz tam spory wybór i zróżnicowane ceny więc warto na pewno od nich zacząć poszukiwania idealnego płotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wojtek9092



Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cenne info znalzałam tutaj na tym forum. Dziękuję bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wykonać trwałe ogrodzenie na długie lata to trzbea zrobić je z dobrych materiałów. Świetnie do wykonania ogrodzenia nadaje się klinkierówka . Cegły klinkierowe w róznych kolorach znajdziesz w sklepie Askot. Mają w ofercie bardzo dobrej jakości materiały budowlane w świetnych cenach. Zakupiony towar wysyłają w dowolne miejsce w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast Ci którzy chcieliby odświeżyć swoje ogrodzenie, polecam firmę http://www.mikomal.pl . Kolega ostatnio korzystał z ich usług i był naprawdę zadowolony. Bardzo szybko i sprawnie im poszło odmalowanie jego ogrodzenia. Wszystko dlatego, że dysponują oni nowoczesną malarnią proszkowa. Także sądzę, że warto się do nich zgłosić, tym bardziej że mają konkurencyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

makaron



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czrne metalowe Smile fajnie ywglda i duzo jest wzorow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aniela



Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam żywopłot z jednej strony domów, a z drugiej siatkę leśną od strony pól. Chyba też tam żywopłot sobie zrobię, bo dobrze chroni od wiatrów. Będę zamawiać jeszcze owocowe na Podkarpackich Sadach i pewnie kilkanaście tui też dokupię. Może mieszany żywopłot zrobię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

DespicableLola



Dołączył: 26 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz to ceny są masakryczne//
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karton



Dołączył: 31 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boki posesji mam siatkę, front łupane joniec w ciemnym brązie, docelowo całość bym chciał takim ogrodzić. Mam nadzieję, że uda się odłożyć, bo jestem z niego bardzo zadowolony. A czemu takie? sporo czytałem co godne uwagi, pytałem znajomych. Każdy kto ma betonowe to polecał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Jan Kowalski



Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 8:39 pm    Temat postu: ogrodzenie Odpowiedz z cytatem

ogrodzenie drewniane ładnie wygląda wokół wiejskich domów i na podmiejskich osiedlach [/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbezpieczniejsze i najnowocześniejsze, dlatego ja prawdopodobnie zdecyduję się na takie https://fancyfence.pl/ . Kilka dni temu usłyszałam o nim od bliskiego przyjaciela i jestem przekonana, że sprawdzi się u mnie. Do tego brak konieczności odśnieżania, wytrzymałość na zmieniające się warunki pogodowe, a nade wszystko szybkie zamykanie i otwieranie przekonują mnie jak najbardziej do zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ErikaD



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie mam ogrodzenie tymczasowe tego typu https://www.arad.pl/ogrodzenia-tymczasowe,g12.html - jest zadziwiająco trwałe, miało służyć tylko na czas budowy, ale jak to bywa, zostało na dłużej, bo nie było czasu się tym zająć. Ale oczywiście docelowo zrobimy coś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku tymczasowych ogrodzeń dobrze sprawdzą się takie gotowe ażurowe - https://artefence.pl/ogrodzenia-tymczasowe-azurowe/ Są solidnie wykonane i stabilne więc na różnych podłożach można je bez obaw stawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Marianna09



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 29

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 12:40 pm    Temat postu: Dobre ogrodzenie, a pieniązki Odpowiedz z cytatem

Witam, i tak też sobie zaplanowałam zakup ogrodzenia, ale niestety przeliczyłam się finansowo, z pomocą przyszła mi Provema brałam już u nich kilka razy taką szybką pożyczkę, proste zasady, dogodne warunki spłaty, a pieniążki na koncie do 30 min, fa i mam już swoje upatrzone ogrodzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sisterna



Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej jest tak, że projektujemy dom, potem wnętrze a zapominamy o projekcie ogrodzenia, przez co efekt końcowy może rozczarować. Moim zadaniem również warto zlecić taką usługę specjalistom. Wejdź na stronę https://www.hammerman-tech.pl/blog/42-dlaczego-warto-zamowic-projekt-ogrodzenia i dowiedz się, dlaczego warto zamówić projekt ogrodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl