Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Gdzie kupić ubrania sportowe?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

poollannika



Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 24

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 8:19 pm    Temat postu: Gdzie kupić ubrania sportowe? Odpowiedz z cytatem

W szkole mojego synka zakupili na świetlice bilard i piłkarzyki na sklep sportowy Rzeszów . Zobaczyłam z ciekawości, no i zamówiłam tam pare rzeczy. Jest tam ogromny wybór butów sportowych. Jestem biegaczką, a te buty są z super materiałów. No i oczywiście najlepszych marek. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona preferuje styl sportowy. Znalazłem dla niej przez przypadek stronę https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=koturn Jest tu wiele propozycji butów min sportowych na koturnie. Już sobie wybrała czarne trampki na koturnie. Jak w nich można biegać nie mam pojęcia. Ale kto nadąży za kobietą. Ona uważa że są świetne i dobrze trzymają się podłoża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej moim zdaniem kupować takie rzeczy przez internet. Zobacz chociażby tutaj. Mają na prawdę ogromny wybór, a do tego moim zdaniem ceny są o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 246

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie przez internet może być taniej ale jeśli gracie w polo to lepiej taki strój po prostu wypożyczać tak samo jak konia do gry, tak jest po prostu taniej, dopiero zawodowcy tacy jak Marek Dochnal inwestują we własny sprzęt i nawet stadniny koni mają własne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często takich ubrań szukam w sklepach online gdzie mają sportowe a ostatnio zaczęłam szukać też na ceneo bo wtedy moge sprawdzić jaka jest cena . I tak znalazłam własnie bluzy Adidas https://www.ceneo.pl/Bluzki_damskie/p:Adidas.htm i cos dla siebie zamówię na zimowe dni. Taka ciepła bluza sie przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo jest dobrych sklepów internetowych i stacjonarnych z odzieżą sportową. Rozglądnij się. A czy będziesz kupować również taki impregnat do materiałów różnego typu https://efektlotosu.pl/isokor-fabrics-20-lotos-standard-250ml-p-8.html ? Myślę, że warto. Zawsze możesz go użyć na buty sportowe czy dół spodni. W razie jak wdepniesz w kałużę wszystko będziesz mieć czyste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio do gustu przypadła oferta sportowa h&m. duży wybór, a jak są zniżki to można dużo zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Sob Lut 16, 2019 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martes też ma fajną ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam ostatnio stwierdziłem, że biorę się za siebie i zacząłem kompletować ubranie sportowe. Gdy czytałem https://butymodne.pl/jak-dobrac-najlepsze-buty-do-biegania-b37.html to dopiero zrozumiałem, jak bardzo ważnym aspektem jest właściwy dobór obuwia do biegania. Przecież nietrafne buty mogą spowodować poważną kontuzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty sportowe, to możesz zajrzeć na https://sneakerstudio.pl/pol_m_DAMSKIE_Marki_NIKE-654.html. Widziałam tam duży wybór sneakersów, ale też wiele sportowych butów przeznaczonych do biegania, koszykówki i całej masy innych dyscyplin. Buty z Nike to zawsze dobry wybór, zapewniają komfort, eliminując uczucie zmęczenia nóg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A konkretnie o ubrania jakiego typy Ci chodzi? Jesli szukasz odzieży i butów, które wykorzystywane są w turystyce górskiej to zerknij na ofertę sklepi górskiego e-pamir https://e-pamir.pl/pol_m_Buty_Buty-damskie_Buty-niskie-1631.html Tu znajdziesz bardzo duży wybór butów niskich jak i trekkingowych. Sklep oferuje także odzież taką jak spodnie, kurtki, bluzy, bielizna termoaktywna oraz wiele innych. W sklepie znajdziesz produkty sprawdzonych producentów, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz artykuły bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej robię takie zakupy w marketach sportowych. Można tak za jednym razem kupić wszystko co będzie wam niezbędne. Myślę, że także spodobają się wam skarpety od https://koloroweskarpetki.pl/15-skarpety-sportowe Znajdziecie w tym miejscu kolorowe skarpetki, także i sportowe skarpetki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła jesień, więc dla fanów aktywnego wypoczynku przyda się ciepła bluza, na przykład do biegania. Ja niedawno bardzo fajną zamówiłam chłopakowi na stronie https://panpablo.pl/pol_m_Mezczyzna_Odziez_Bluzy-530.html. Musicie ich sprawdzić, bo odzież jest wygodna i modna, a to jest przecież najważniejsze. Przesyłki przychodzą całkiem szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 392

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokiej jakości odzież sportowa to podstawa, jeśli chce się uprawiać sport w komfortowych warunkach. Ja korzystam ze sklepu internetowego, w którym mogę znaleźć wszystko czego potrzebuję.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzież sportową należy dobierać konkretnie do danej dyscypliny sportu. Jeśli interesuje Was jeździectwo to warto zaopatrzyć się w specjalną odzież taką jak np. bryczesy męskie czy damskie, rękawiczki, czapsy a także akcesoria zwiększające bezpieczeństwo jazdy np. toczek czy kask. To wszystko możecie kupić w sklepie internetowym Horse Trade. Na stronie zajdziecie pełną ofertę sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl