Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Płot betonowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 10:28 pm    Temat postu: Płot betonowy Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje zbudować kilkumetrowy płot betonowy na działce i szukam jakiegoś dobrego materiału. Podobno l-ki nie bardzo się nadają, bo trzeba je posypywać od dołu, a tego wolałabym uniknąć. A gdyby tak użyć bloczków z wypustkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale wydaje mi się że gotowe ogrodzenia betonowe w firmie WAWRUK będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą ofertę widziałam w Kost-Bet. Bardzo spodobało mi się ogrodzenie LONG na stronie https://kostbet.pl/produkt/ogrodzenie-gladkie-long/ i chciałam sobie właśnie takie zamówić. Czekam na potwierdzenie od męża. Mieliście do czynienia z tą firmą? Czytałam dobre opinie ale chciałabym się upewnić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2259

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli coś budujecie i chcecie ogrodzić dla bezpieczeństwa ten teren to myślę że spodoba wam się oferta na ogrodzenia budowlane kraków takie tymczasowe ogrodzenia to super opcja. Myślę że powinniście się z tym zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że obecnie ogrodzenie to nie tylko zwykła siatka, ale płot betonowy raczej do mnie nie przemawia. Za to ogromnie podobają mi się panelowe ogrodzenia. Fajny artykuł na ten temat znaleźć można tutaj https://betto.pl/ile-kosztuje-ogrodzenie-panelowe dla mnie to spore źródło wiedzy Wink Aktualnie jestem na etapie szukania najlepszego rozwiązania, ale coraz bardziej podoba mi się taki wariant. Macie już? Jakieś praktyczne informacje dla kogoś, kto dopiero zaczyna? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś myślałem nad zrobieniem sobie betonowego ogrodzenia, jednak przez nie moje podwóko byłoby bardzo ponure, a całość wyglądałaby raczej mało efektownie, dlatego bardziej myślę nad ogrodzeniem szklanym. Odkąd pierwszy raz je zobaczyłem, od razu się w nim zakochałem! Na stronie: https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-szklane/ znalazłem już nawet wykonawcę, który zajmuje się jego produkcją i montażem. Na pewno się z nimi skontaktuję w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 408

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero stoję przed wyborem ogrodzenia, jestem jednak nastawiony na ogrodzenie drewniane. Wiem, że jest wystarczająco wytrzymałe, przy tym wygląda estetycznie i często można zmieniać jego wygląd, przemalowując go. Malowanie jest jedną z moich ulubionych czynności, dlatego na pewno chętnie zajmowałbym się nią samodzielnie. Na stronie https://polifarb.lodz.pl/pl/432997-529-gruntoemalia-stal-kor-akrylowo-alkidowa-na-rdze.html#/38-kolor-zolta_kadmowa_ral_1021 udało mi się znaleźć nawet idealną do tego celu farbę w rozsądnej cenie. Farba jest od dobrego producenta, więc na pewno mnie nie rozczaruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2022 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzeniach jest duży wybór i każdy może według mnie dopasować coś dla siebie najbardziej odpowiedniego. Dla mnie dużym ułatwieniem był zakup gotowej podmurówki z firmy joniec. Dokładnie są to deski betonowe w różnych wysokościach i rozmiarach, do tego też łączniki od razu. Solidna i trwała podstawa do ogrodzeń panelowych czy siatkowych. A przy tym spora oszczędność czasu i pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też stoję przed podobnym wyborem na działkę. Myślicie, że bloki z piaskowca to przesada i tego typu płoty stosuje się tylko w aranżacji własnego domu? Mam na myśli tego typu elementy: https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/oferta/bloczki-lupane-litoral/ . Ewentualnie drugim wyborem jest inny materiał, czyli panele ocynkowane. Czy drugie rozwiązanie jest tańsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Pon Sty 01, 2024 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beton to trwały materiał i warto na niego postawić, szczególnie w przypadku ogrodzenia posesji. My wybraliśmy ogrodzenia betonowe ze względu na trwałość, szeroki wybór i przede wszystkim łatwość w montażu automatyki do bramy. Ogrodzona posesja zawsze lepiej wygląda jeśli jest ono z betonu i nie ma się co ku temu dziwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl