Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Prowadzenie ciaży

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 294

PostWysłany: Wto Paź 11, 2022 10:05 am    Temat postu: Prowadzenie ciaży Odpowiedz z cytatem

Szukasz dobrgo lekarz, który zajmuje się kompleksowym porwadzeniem ciąży?
Jeśli tak, to polecam Centrum Zdrowai Medfemina we Wrocławiu Smile
Pracują tam doświadczeni lekarze
Zobaczcie ofertę - https://medfemina.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1329

PostWysłany: Nie Lis 13, 2022 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka, która jest w ciąży bardzo skarży się na ból pleców w ciąży Szukałam dla niej jakieś przydatnych wskazówek jak mogłaby się go pozbyć i tutaj niezbednikmlodejmamy.pl znalazłam wiele ciekawych artykułów na ten temat. Jeżeli również macie tego typu dolegliwości, to polecam wam tam zerknąć. Myślę że nie będziecie rozczarowani informacjami tam zawartymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2298

PostWysłany: Wto Sty 24, 2023 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebujecie pomocy lekarskiej, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://pomoc-lekarska.pl/e-zwolnienie/ , gdzie uzyskacie konsultacje lekarskie, zwolnienie lub receptę bez wychodzenia z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1474

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2024 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferowanie dostępu do szeregu specjalistycznych konsultacji, w tym z lekarzami neonatologami, ginekologami i dietetykami, jest kluczowe w zapewnieniu kompleksowej opieki prenatalnej. Taka multidyscyplinarna współpraca pozwala na całościowe podejście do zdrowia i dobrostanu przyszłej mamy oraz jej dziecka. Każda przyszła mama może liczyć na indywidualnie dostosowaną opiekę i wsparcie na każdym etapie ciąży. Szczegółowe informacje o multidyscyplinarnym podejściu do prowadzenia ciąży są dostępne na stronie https://www.novum.com.pl/prowadzenie-ciazy-w-novum-od-poczecia-do-narodzin/ co umożliwia zapewnienie najlepszej możliwej opieki prenatalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl