Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Remont a przeprowadzka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 976

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma co przepłacać na takich usługach. Profesjonalne firmy również oferują niskie ceny. Ja ze swojej strony polecam wam tanie przeprowadzki warszawa Nie raz korzystałam z ich uslug i zawsze wszystko było ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont to ja mam zamiar zrobić zanim się przeprowadzę. Bo jednak czeka mnie dość sporo wyburzania i innych równie skomplikowanych zdań, dlatego też już teraz zastanawiam się nad tym jak ja poradzę sobie z tym całym sprzątaniem po tym całym remoncie. Więc już teraz szukam co przede wszystkim powinnam zrobić z gruzem i tego typu odpadkami. I tak też natrafiłam na ich ofertę https://idealnesprzatanie.pl/sprzatanie-po-budowach-warszawa/ Jest to bardzo profesjonalna firma , w której pracują ludzie doskonale wiedzący jak szybko oczyścić pomieszczenia po pracach budowlanych, czy remontach generalnych . Także z pewnością zgłoszę się do nich jeśli chodzi o sprzątanie po moim remoncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też powoli szykuje się zmiana mieszkania, oczywiście z mniejszego na większe:) Też myślę o przeprowadzce i już się tego boje, mam bardzo dużo mebli i innych rzeczy do przewiezienia. Znalazłam tak firmę oferującą przewóz mebli gdańsk, pewnie zdecyduje się na taką pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2261

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zakupiłem nowe mieszkanie, więc zacząłem szukać sprawdzonej firmy, zajmującej sie przeprowadzkami. Skorzystałem z oferty przeprowadzki w Warszawie i jestem bardzo zadowolony, a jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 976

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzka to duże wyzwanie logistyczne i warto się zapoznać z tematem na przykład tutaj Umzug Zürich zanim się sami podejmiemy takiego zadania. Dzięki specjalistom unikniemy nerwów i otarć a nawet uszkodzeń ciała o co łatwo w tym fachu. Ja wychodzę z założenia że lepiej zapłacić i mieć spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bobbud



Dołączył: 11 Sie 2018
Posty: 30

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzka to może być horror lub coś co się zrobi szybko i wyrzuci z pamięci. Można oczywiscie kombinować po swojemu i bawić sie w przewożenie rzeczy w jedną i w drugą strone, ale chyba prościej i szybciej będzie dryndnąć po ekipę od przeprowadzek i tyle w temacie. W Warszawie mamy przeprowadzki warszawskie z ulicy broniewskiego. Genialni ludzi, zorganizowani i z powerem do działania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2570

PostWysłany: Sob Lip 17, 2021 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie remontu, zwłaszcza kompleksowego, lepiej jest się wyprowadzić. Częstym problemem podczas przeprowadzki jest zgromadzenie pudełek, w które można spakować swoje rzeczy. Dla każdego jest to ogromny problem, bo raczej nikt z nas nie posiada takiej liczby kartonów na co dzień w domu. Skąd zatem wziąć pudełka do pakowania? Tutaj znajdziecie odpowiedź https://www.liderpak.pl/gdzie-sie-zaopatrzyc-w-kartony-do-przeprowadzki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1022

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktoś z was zdecyduje się skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy firma przeprowadzkowa .Z tej firmy korzysta bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ErikaD napisał:
Remont i przeprowadzka brzmią jak dwa największe koszmary. Ale jest jeszcze jeden, najpotężniejszy i najbardziej obezwładniający strach - budowa domu Very Happy


Tak to tematy budzące grozę w domu.
Do przeprowadzki wynająłem świetną ekipę, przewóz odbył się bezproblemowo z firmą https://www.przeprowadzki24.com.pl/
Do remontu nad szukam godnej uwagi ekipy.


Ostatnio zmieniony przez Kazikdobry dnia Wto Lis 21, 2023 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal3332 napisał:
Ja ostatnio robiłem remont i trochę to trwało.Sam po remoncie byłem bardzo zdenerwowany.


Remont to duży wysiłek fizyczny i emocjonalny.
Było kilka sytuacji krytycznych ale dotrwaliśmy z żoną do końca.

Przeprowadzki polecam https://www.przeprowadzki24.com.pl/


Ostatnio zmieniony przez Kazikdobry dnia Wto Lis 21, 2023 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2261

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem naprawdę spory problem z osiadaniem gruntu, dlatego zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu rozwiązania. Skorzystałem z oferty firmy, która specjalizuje się w iniekcje geopolimerowe oraz wielu innych pracach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 976

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na firma przeprowadzkowa Wrocław i powiem szczerze, ze chyba skorzystamy z oferty tej firmy. Jakoś nie wyobrażam sobie przeprowadzania nas na własną rękę. Za dużo rzeczy mamy. Ktoś z was przeprowadzał sie sam i było ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2570

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej a czy ktoś z was korzysta może z takich kuwet do pakowania jedzenia w swoim domu https://stark.pl/pokrywka-do-kuwet-475l-5l-52l-biala-033/ ? Zastanawiam się czy znalazłyby swoje zastosowanie u mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bobbud



Dołączył: 11 Sie 2018
Posty: 30

PostWysłany: Sob Gru 18, 2021 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że myślicie o przeprowadzce juz na etapie remontu. Ja niestety obudziłem się z ręką w nocniku i z dnia na dzień nie miałem czym przewieźć rzeczy w nowe miejsce. Na szczescie Pan Tomek z Przeprowadzek Warszawskich nie zostawił mnie w potrzebie. Zaregował od razu. Już na drugi dzień podjechała ekipa przeprowadzkowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Czw Sty 06, 2022 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przechodziłam sporo przeprowadzek w swoim życiu i niestety żadna z nich mi się nie podobała Very Happy To mozolne pakowanie, by za chwilę rozpakowywać nie było fajna. A później jeszcze remont, sami wiecie, upierdliwe to wszystko. Poza tym teraz ciężko jest znaleźć firmę posiadającą sprzęt na wysokim poziomie, taki jak choćby piły do cięcia ścian https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/pily-scienne/ Przy moich remontach akurat taka piła była po prostu wymagana i tyle, bez niej trwałoby to wieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl