Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry po

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

42fata



Dołączył: 02 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Baltimore

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 9:03 pm    Temat postu: Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobry po Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie, czy któraś z was mieszkała w prywatnych akademikach i może się podzielić opinią? Czy mieszkają tam tez osoby w "późniejszym wieku"? Ceny nie są najniższe, ale jak na centrum i tak jest taniej niż wynajmować mieszkanie. Najbardziej pociąga mnie właśnie lokalizacja ale mam jakieś opory przed tym, że to akademik. Oczywiście gdybym była odrobinę młodsza to nawet bym się nie zastanawiała, ale wiek 25-30? Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

damian3677667



Dołączył: 13 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od razu po studiach kupiłem sobie mieszkanie i bardzo szybko ubezpieczyłem go na stronie internetowej https://polisoteka.pl . Pieniądze na to miałem z spadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu raczej rozglądałabym się już za własnym mieszkaniem. Możesz poszukać na https://www.dobryadres.pl , tutaj jest wiele ofert , bardzo przejrzysta strona więc bez problemu wyszukasz to co cię interesuje. W każdym razie to zawsze jest inwestycja na lata, którą też można dzieciom przekazać w spadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 6:42 am    Temat postu: Re: Czy mieszkanie po studiach w prywatnym akademiku to dobr Odpowiedz z cytatem

42fata napisał:
Jak w temacie, czy któraś z was mieszkała w prywatnych akademikach i może się podzielić opinią? Czy mieszkają tam tez osoby w "późniejszym wieku"? Ceny nie są najniższe, ale jak na centrum i tak jest taniej niż wynajmować mieszkanie. Najbardziej pociąga mnie właśnie lokalizacja ale mam jakieś opory przed tym, że to akademik. Oczywiście gdybym była odrobinę młodsza to nawet bym się nie zastanawiała, ale wiek 25-30? Co o tym myślicie?


Rozumiem, że zostajesz na doktoracie? Z pewnością niektóre osoby decydują się jeszcze w tym wieku na akademik. Jednak na pewno jest ich niewiele;) Sama zdecyduj czy chcesz dalej mieszkać w takich warunkach. Rozumiem, że cena cię najbardziej przekonuje. Zawsze możesz szukać mieszkań na wynajem, czasami uda się trafić na świetną okazję. Ustaw sobie monitoring ogłoszeń na https://lzx.pl/. Serwis będzie za Ciebie sprawdzał portale z ogłoszeniami i to za darmo. Wystarczy wejść na np. otodom i wyszukać interesujące mieszkanie. Przekopiować link z wyszukiwania do lzx i zaznaczyć, gdzie mają przychodzić powiadomienia na email czy telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się czy wybrać w czasie studiów prywatną kwaterę czy jednak szukać miejsca w akademiku? Jak uważacie która opcja jest lepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prywatne akademiki w Polsce mają miejsca dla studentóe uczelni publicznych i niepublicznych. Można rezerwować miejsce na krótszy okres czasu. Jak i na cały semestr nauki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Nie Cze 18, 2023 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że to wszystko zależy od ciebie i od tego, jakie masz wymagania względem takiego mieszkania. Są jeszcze inne możliwości np. najem instytucjonalny https://katowice.korczaka.mdr.pl/ . Możesz otrzymać dopłatę do czynszu do takiego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl