Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Kursy komputerowe dla dorosłych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

jann341



Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 11:32 am    Temat postu: Kursy komputerowe dla dorosłych Odpowiedz z cytatem

Szukacie dobrej jakości kursów z prawdziwego zdarzenia ? Jeśli interesują was najwyższej jakości kursy to polecam https://aasynetu.pl/ - niesamowitej jakości kursy i szkolenia znalazłam na tym portalu - rewelacyjnej jakości podejście do tematu !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mam teraz czasy. Bez obsługi komputera ani rusz. Zresztą dziś każdy musi się dokształcać i zdobywać nowe umiejętności. Ale wiadomo - warto to robić bo to inwestycja w samego siebie. Mogę wam polecić dobrą firmę, która od lat zajmuje sie organizacja szkoleń i kursów różnego typu. Jest to Nadbałtyckie Centrum Edukacji Oświata - Lingwista - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Prowadzą oni szkoły zawodowe, szkoły medyczne dla dorosłych, ośrodek doskonalenia nauczycieli, jak również przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że istnieje tyle możliwosci rozwoju w dobie internetu. Od siebie serdecznie polecam Wam sprawdzić na stronie https://www.sfera.org.pl/pl/szkolenia/ jakie sa fajne szkolenia. Wydaje mi sie, ze bez problemu każdy z Was wybierze coś dla siebie. Powodzenia! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli mogłabym ci coś podpowiedzieć, to myślę że warto zainteresować się również ofertą tej firmy. Z tego co wiem, to mają w swojej ofercie profesjonalne szkolenia firm , więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to myślę że najlepiej będzie, jak się z nimi skontaktujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

artykuły dekoracyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl