Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Muzyka za darmo dla Ciebie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

famikl

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 6:07 pm    Temat postu: Muzyka za darmo dla Ciebie! Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz słuchać swojej ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś w takim razie pobierz wszystkie piosenki bez których nie potrafisz żyć ze strony IVEVO! Świetna jakość gwarantuje Ci najlepsze doznania podczas słuchania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

igor4

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze za muzykę płacze pieniądze.Nigdy w moim życiu żadnej muzyki za darmo nie miałem i na pewno nie będę miał.

olka99

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma teraz problemu, by znaleźć świetne playlisty i słuchać swojej ulubionej muzyki. Na pewno też warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt do odtwarzania muzyki. Tutaj https://www.oleole.pl/kolumny-audio.bhtml widziałam kolumny, które będą dużo lepsze niż zwykłe głośniki.
Powrót do góry

mirabelka

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie słuchacie swojej ulubionej muzyki? Piszecie o sprzęcie itp. - to fajnie, ale co sądzicie o stworzeniu pokoju muzycznego? Ja właśnie myślę o czymś takim. Wypatrzyłam nawet na rynku coś takiego jak ustroje akustyczne np. pułapki basowe https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pulapki-basowe/ albo dyfuzory. To podobno pomaga poprawić akustykę pomieszczeń. Korzystaliście może?
Powrót do góry

piękna

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama uwielbiam słuchać muzyki a to przez to że od dziecka muzyka towarzyszyła mi praktycznie wszędzie. Kiedyś nawet marzyłam, aby zostać wokalistką ale cóż.... Dlatego gdy mąż pokazał mi takie wyjątkowe szkolenia online w Chce Zostać to postanowiłam przyjrzeć im się bliżej. Okazało się, że można tutaj wykupić dostęp do szkolenia z wokalu i nauczyć się dobrze śpiewać. I takie zajęcia prowadzi sama Elżbieta Zapendowska.
Powrót do góry

jerkil

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie słucham jedną z moich ulubionych piosenek Shakiry jaką jest https://tekstpiosenki.net/shakira/la-tortura.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: