Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Opakowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

frent



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 34

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2023 6:42 pm    Temat postu: Opakowania Odpowiedz z cytatem

Po ostatnim remoncie stwierdziłam, że trochę inaczej urządzę pokoje, bo za dużo miałam na półkach różnych wazoników i elementów ozdobnych. Na razie nie wiem, czy mi się przydadzą i nie chcę się ich pozbywać. Widziałam bardzo ładne i estetyczne pudełka kartonowe, do których mogłabym włożyć te wszystkie rzeczy. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1331

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2023 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie w produkcji woreczków foliowych, a także innych opakowań, to proponuję w wolnej chwili zapoznać się z ofertą od https://www.le-mar.pl/produkujemy/woreczki-foliowe/ Mają w tym temacie ogromną wiedzę, więc bez problemu będą w stanie zaproponować Ci jakieś ciekawe rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 251

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2023 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę podpowiedzieć że kartony do przeprowadzki doskonale się w takiej sytuacji sprawdzają. Są mocne, a jak zamówisz w sklepie Pakolandia te 5-cio warstwowe to niejednokrotnie możesz ich używać w różnych sytuacja, do wysyłki czy przechowywania przykładowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Nie Paź 01, 2023 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, kartony to podstawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana że w kwestii opakowań foliowych producent jedną z najlepszych firm działających w branży jest https://ago-opakowania.pl/ Zaufanie klientów zdobyli rewelacyjnym podejściem do klienta i przekazywaniem produktu który w efekcie końcowym spełnia wszelkie jego wymagania. Dokładnie tak samo będzie z Wami jeśli im zaufacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Pon Paź 16, 2023 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chodzi o moją firmę, to wszystkie potrzebne mi wypełnienia papierowe typu plaster, w tym np. producent papierowego plastra miodu zamawiam u sprawdzonego producenta Ecopack HC, ponieważ oferują najlepszą jakość w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 372

PostWysłany: Czw Paź 26, 2023 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy chcą iść krok dalej w kierunku ekologii, polecam zwrócić uwagę na opakowania biodegradowalne dostępne na https://www.colormark.pl/opakowania-foliowe/opakowania-biodegradowalne/ To rozwiązanie, które może przynieść korzyści nie tylko dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Jakie są Wasze doświadczenia z takimi opakowaniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2859

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opakowania blistrowe, plastikowe, papierowe i ekologiczne jak np. z pulpy znajdziecie w https://orangepack.pl/ Ich oferta całkowicie Was zachwyci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl