Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Problem ze nadgarstkiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1333

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Sro Kwi 27, 2022 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 906

PostWysłany: Sob Paź 02, 2021 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama niestety narzeka na nadgarstek, ale do lekarza nie można jej wygonić. Nic się w nią nie wdałam. Jak ja muszę zrobić jakieś badanie, na przykład rezonans magnetyczny, to od razu umawiam się. Zresztą nawet długo nie czekam w Citomed https://www.citomed.pl/pracownie/rezonansu-magnetycznego/zakres-uslug-36
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Nie Paź 03, 2021 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Jak już mowa o rehabilitacji to zastanawiam się nad tym czy by nie otworzyć własnego takiego gabinetu. Ale na sam początek muszę zorientować się nieco więcej na temat wyposażenia takiego gabinetu. I tak też między innymi dowiedziałam się, że karta badania fizjoterapeutycznego jest bardzo ważna. Także poszukamy jakiegoś odpowiedniego programu do tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 990

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony moge polecic placowke http://rehapro.com.pl . Mialam okazje jezdzic tam z synem na rehabilitacje, bardzo duze zaangazowanie ze strony specjalistow, faktycznie skuteczne zabiegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że niedługo czeka mnie rehabilitacja dlatego już powoli sprawdzam z okolic oferty takie jak https://sportpluszdrowie.pl/rehabilitacje-i-fizjoterapia-w-chrzanowie-twoj-fizjoterapeuta/ jednak jest trochę strach, bo ja się operacji obawiam... niby w dobrej klinice bedę operowany, ale ten lęk jednak zostaje. Jak się tego pozbyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja problem z nadgarstkiem mam od 3 miesięcy. Upadłam mocno na ziemię, gdy zostałam potrącona przez samochód. Na szczęście za potrącenie pieszego odszkodowanie już dostałam więc chyba wykorzystam te pieniądze i zgłoszę się na rehabilitację, bo ból jest nie do wytrzymania czasami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2654

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problemy z nagrastkiem. Pracuje w branzy gier,wiec zalezy mi na sprawnosci dloni, poniewaz często muszę testować gry na xbox. https://rehab-sopot.pl/rehabilitacja-domowa/ Czy uważacie,że dobrym pomysłem będzie rehabilitacja nadgarstów? Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2311

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klinika w Łodzi ma w ofercie fala uderzeniowa lodz to na pewno pomoże na takie dolegliwości. Jeśli nie znacie tego typu zabiegów to sprawdźcie na stronę i poczytajcie bo naprawdę warto coś o tym wiedziec tam też dokładna oferta i kontakt do tego centrum medycznego. Ja ich serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1333

PostWysłany: Sro Sie 09, 2023 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wysokiej jakości opiekę zdrowotną i rehabilitacją, to moim skromnym zdaniem warto udać się do Centrum medycznego Gamma w Warszawie. Posiadają dwie placówki jedną przy ulicy Broniewskiego a drugą przy ulicy Bobrowieckiej. Mój dobry znajomy miał spore problemy z nadgarstkiem i naprawdę mu pomogli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1569

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że pod względem jakości to skuteczny na bóle i zapalenia stanów jest płyn https://www.izdrowiej.pl/dmso-plyn co prawda nie często, ale miałem okazję z niego korzystać. Wydaje mi się, że był to bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl