Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Problem ze nadgarstkiem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

gakushi87



Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 3
Skąd: Omaha

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 10:13 am    Temat postu: Problem ze nadgarstkiem Odpowiedz z cytatem

Po moich zimowych wojażach wróciłam z uszkodzonym nadgarsktkiem. Wprawdzie nie mam już gipsu, ale odczówam często bóle oraz dyskomfort. Znacie jakieś sposoby aby sobie z tym poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 250

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niestety pozostaje tylko jakaś rehabilitacja, możesz też jeszcze zapytać w Natural Medical o magnetoterapię, leczy się nią kontuzje u sportowców więc na Twój nadgarstek też może pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm nie myślałaś, by udać się z tym do lekarza? Skoro nadal odczuwasz ból, to może idź do ortopedy. On lepiej powinien sobie poradzić z dokładym zbadaniem nadgarstka. Nie wiem skąd jesteś, ale wiele osób (z różnych części Polski) z tego typu problemami udaje się do Adriana Stępińskiego (http://adrianstepinski.com/), który przyjmuje w Poznaniu. Może powinnać rozważyć taką wizytę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci polecam zabiegi ultradźwiękami. To naprawdę działa i przyspiesza powrót do zdrowia. Staw szybko się regeneruje i łatwiej odzyskać pełną sprawność. Aparaty do ultradźwięków widziałam na na stronie sklepu Bardomed . Mają duży wybór aparatów w przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 250

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na podobnych zabiegach w centrum medycznym http://cmsf.pl/ i rzeczywiście pomagają momentalnie. Męczyłam się z bólem kręgosłupa już kilka lat a po rehabilitacji w tym centrum w końcu mogę normalnie funkcjonować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malyna



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leczenie ból to coraz więcej gabinetów jest zaopatrzonych w specjalną aparaturę, która leczy ból dzięki BICOM CHIP. Poczytaj sobie na ten temat na: http://biorezonans-wilanow.pl/ i nie lekceważ bólu w nadgarstku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malyna



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 1:53 pm    Temat postu: ból nadgarstka Odpowiedz z cytatem

Mi na ból dłoni po kontuzji pomógł preparat stopból https://stopbol.pl/ Z tego co czytałam jest to naturalny preparat do leczenia bólu mięśni czy stawów, ale sprawdza się także przy problemach skórnych i przyspiesza gojenie ran. Myślę, że przy Twoim bólu pourazowym też by się sprawdził i przyniósł znaczną ulgę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem sami szukamy rozwiązania co pomoże nam na ból. Nie wiem czy słyszeliście o leku DMSO jeśli nie to warto o nim poczytać https://wylecz.to/leki-i-suplementy/dmso-dimetylosulfotlenek-jako-lek-dzialanie-stosowanie-leczenie-wlasciwosci/ Być może pomoże na ból, bo z tego co wyczytałam jest to lek na rozmaite choroby a nawet na zapalenie stawów. Wiem że jest dostępny jako maść i żel w niektórych aptekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie szukałem dobrego centrum medycznego , żeby na stałe zapisać się do jednej placówki . Natrafiłem w internecie na badania kliniczne wrocław gdzie chodził także mój znajomy . Najbardziej zaskoczyła mnie ich bogata oferta. więc postanowiłem z niej skorzystać . Serdecznie polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na medycynie to się średnio znam a chorób cały szereg. Ale często trzeba wykonywać badania USG aby zobaczyć co się dzieje w środku. Polecam wam to miejsce https://www.gabinetusg.com.pl/ bo można szybko załatwić termin. A sprzęt mają wysokiej klasy bardzo dokładny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Majka



Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś rehabilitacja by się przydała? Ja znam dobre centrum rehabilitacji Kriosonik. Jeśli ktoś z Warszawy to polecam. Sama często chodzę tam na zabiegi i masaże. Wiem że mają bogaty program rehabilitacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra1501



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 90

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trzeba isc do specjalisty , siostra miała kontuzję lewego kolana i z tego co pamiętam to polecała rehabilitacja łódź prywatnie Mówiła, że bardzo krótkie terminy mają, lekarze są mili i znają się na swojej pracy. Szybko postawili ją na nogi. Także może tam spróbuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Iwonamaleks



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nadgarstkiem może być różnie. Niby nie jest to nic poważnego ale w nadgarstku mamy pełno malutkich kosteczek i jak je połamiemy to rehabilitacja może być bardzo żmudna i może być tak, że już nawet do końca życia będziecie mieli mniejsze lub większe problemy z nadgarstkiem. Dlatego też warto jak najszybciej zainteresować się rehabilitacją. Poczytajcie sobie artykuły z https://www.brandvital.eu/opieka-dlugoterminowa/szyny-cpm/szyna-cpm-jak-cwiczyc/ Tu możecie także liczyć na spory wybór sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wykonywaliście kiedykolwiek badania spirometrii ? Są to badania , które maja na celu sprawdzenie objętości oraz sprawności płuc. Ze swojej strony moge Wam polecic łódź spirometria, gdzie uzyskacie najwyższą profesjonalnosc badan .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 981

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak kształtują sie ceny, bo osobiscie sie tam nie leczylam, ale moja kolezanka leczyla sie w klinice w Łodzi. Ortopeda ją tam zdiagnozowal, zrobil badania i tam tez chodzila na rehabilitacja łódź . Ogolnie chwalila sobie tą placowke, wiec mysle, ze warto zapoznac sie z ich oferta, zadzwonic- zapytac o cene wizyty, najblizsze terminy. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl