Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ekspresy do kawy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

oskinat



Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 9:12 am    Temat postu: Ekspresy do kawy Odpowiedz z cytatem

Chciałbym w niedługim czasie kupić jakiś ekspres do kawy. I tu moje pytanie, czy wiecie może które Ekspresy do kawy są najlepsze? Nie do końca się na tym znam, a chciałbym aby był to solidy sprzęt na lata!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam serdecznie stronę gdzie znajdziecie ekspres do kawy w bardzo dobrej cenie Ekspres Jura macie tutaj profesjonalny sprzęt. Teraz przy zakupie możecie dostać gratisy. Macie też gwarancje na 36 miesięcy. Sprawdźcie na stronie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aster



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się tak po prostu napisać, który ekspres do kawy jest najlepszy. Wszystko zależy od tego jakie jest jego przeznaczenie - czy potrzebujesz go do domu, do biura gdzie będzie chciało się napić kawy więcej osób? Jakie funkcje, programy ma mieć ekspres? Na pewno nie polecałbym ekspresów na kapsułki. Do domu najlepiej kupić jakiś automatyczny znanej firmy np. Saeco, Nivona, Krups wybór jest duży. Oczywiście zależny też od posiadanego budżetu. A czy można liczyć w dzisiejszych czasach żeby to był sprzęt na lata? Trzeba pamiętać o okresowych przeglądach, konserwacji - zadbany ekspres z pewnością posłuży bardzo długo. W razie awarii pozostaje tylko serwis bo naprawy ekspresów do kawy mogą być skomplikowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, jest to racja. Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania względem takiego sprzętu. Czy ma tylko przyrządzać ciemną kawę, czy przykładowo chcesz opcje latte czy cappuccino. Jak już znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie pamiętaj, żeby kupić również odkamieniacz https://strefafiltrow.pl/odkamieniacz-delonghi-eco-decalk-5513291781-500ml.html . To pozwoli Ci skutecznie oczyścić różne cząsteczki osadzone w tym urządzeniu oraz kamień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie samą interesują jakieś markowe ekspresy do kawy . W końcu chciałabym w domu napić się pysznej i aromatycznej kawki z ekspresu. Odkładałam, odkładałam, teraz tylko muszę się zdecydować jaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kuba Zawisza



Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 9:11 pm    Temat postu: ekspres Odpowiedz z cytatem

ekspresy przelewowe ich zaletą jest wbudowana płyta grzewcza utrzymująca temperaturę kawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspresów do kawy mamy dziś zatrzęsienie i nic dziwnego, bo jedni lubią mocniej przetworzoną, inni mniej. Jedni to kawę z kawiarki najlepiej oceniają, inni powiedzą, że tylko palarnia kawy może zaoferować coś naprawdę dobrego. Jesteśmy różni, dlatego też mamy różne opinie, ale wszyscy powinniśmy się spotkać w Manufakturze Kawy, bo na ich stronie internetowej https://www.manufakturakawy.com/ kupimy naprawdę świetne ziarna za promocyjną cenę z kodem mk40 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

DonDiego3



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytać się w jakimś sklepie z kawami, gdzie ludzie będą się na tym znać Very Happy
_________________
tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 215

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto postawić na ekspres ciśnieniowy, najlepiej z młynkiem do kawy oraz spieniaczem do mleka. Jeśli nie możecie się zdecydować na ekspres to sprawdźcie ofertę sklepu Ekspresy Polska. Mają sporo fajnych modeli więc z pewnością coś wybierzecie. Bardzo niezdecydowanym polecam kontakt z obsługą - doradzą Wam jaki ekspres będzie dla Was najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widziałeś na stronie https://clixs.pl/ gdzie jest niejedno ogłoszenie za darmo, jakie tam można za grosze sprzęty dostać? Koniecznie sobie sprawdź. Moja znajoma praktycznie cały czas robi w takich miejscach zakupy i ile już zaoszczędziła? Nawet nie wiecie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra kawa to podstawa! Warto tu pomyśleć również o zakupach internetowych - ja tak zazwyczaj zamawiam kawę do siebie. Sprawdźcie sobie sklep internetowy https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_WSZYSTKIE-MARKI_KAWA-BAZZARA-208.html i ich propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

renato



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 175

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wielkim fanem kawy więc ekspres do niej mam, wcześniej też miałem młynek i sam zaparzałem przez filtr. Kawa ziarnista jest najlepsza, tutaj https://www.coffeea7.pl/ macie w ofercie smaczne, duży wybór mają i też akcesoria do parzenia tam znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 243

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy ekspres to ten, który jest niezawodny. Do swojego domu zamówiłam ekspres Nivona Romatica 820 w promocyjnej cenie. Znalazłam go przeglądając mediamarkt gazetka. Dobrze, że takie sklepy robią częste promocje bo przyciąga to klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego ekspresu to jedno. Inną, ważną kwestią dla każdego smakosza jest wysokiej jakości kawa. To właśnie jej zawdzięcza się doskonały smak i aromat. Tej najlepiej poszukać w dobrej palarni kawy. Na stronie https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/ziarno-prawdy-czyli-dobra-palarnia-kawy,n,1000292133.html można przeczytać cenne porady w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy chcemy mieć sprawdzony ekspres do kawy to zdecydowanie powinniśmy przed jego zakupem trochę się dowiedzieć na ten temat. Muszę przyznać, że ja w końcu postanowiłem kupić ekspres do kawy gastronomiczny https://teges.pl/ekspresy-do-kawy-gastronomiczne/ i działa tak jak to sobie założyłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl