Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dość dawno korzystalem z biura nieruchomości cn-kaczmarek.pl To bardzo prężnie działające biuro z dobrymi opiniami klientów. Bardzo szybko znaleźli dla mnie odpowiednie mieszkanie. A teraz jako klient tego biura mam możliwość korzystać z pakietu dodatkowych usług w którym są min kredyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie oferte firmy, zajmującej się wyszukiwaniem inwestowanie w apartamenty . Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej pomocy, którą uzyskało mi się uzyskać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli poszukujecie jakiegoś ciekawego sklepu, w którym będziecie mogli zamówić wiele interesujących produktów do waszego domu, to ja od siebie polecam wam zerknąć tutaj https://costway.pl/ Moim zdaniem, mają tam naprawdę interesujące oferty, więc bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Nie Paź 03, 2021 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W serwisie http://www.najdom.pl/ dowiemy się na co zwrócić uwagę po zakupie mieszkania, w dużych miastach coraz częściej powstają firmy, które zarządzają nieruchomością. Sprawy takie jak remonty, rozliczenia czy nawet kontakt z lokatorami, mogą być zlecone właśnie im, to duża wygoda w korzystaniu z własnego M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałem się czy najlepszym rozwiązaniem będzie kupno mieszkania czy budowa domu i wydaje mi się, że najlepszym dla mnie rozwiązaniem będzie dom szkieletowy technologia teraz pozwala na szybkie i efektywne budowanie takich domów, a nie ukrywam, że mi właśnie na czasie zależy najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 246

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co kto lubi, ja wolałam kupić mieszkanie a cena zależy od miasta i lokalizacji. A jest sporo bardzo atrakcyjnych, nowych mieszkań na sprzedaż a nawet niektóre osiedla takie jak osiedle Poematu w stolicy mają bardzo dużo chętnych na zakup, bo są położone w bardzo atrakcyjnym otoczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie, powinnaś koniecznie zapoznać się z ofertą firmy GRB Nieruchomości. Mają bardzo dobre opinie i duże doświadczenie, a ich skup nieruchomości Wrocław moim zdaniem zapowiada się naprawdę obiecująco[/url]. Firma na pewno będzie w stanie zagwarantować Ci korzystne warunki sprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując mieszkanie z rynku wtórnego, warto w pierwszej kolejności zdecydować się na usługę ozonowania, oferowaną przez Airozone. Taki zabieg ma na celu pozbycie się wszystkich droboustrojów, wirusów itd z powietrza. Zainteresuje się tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biur nieruchomości jak zapewne wiecie nie brakuje. W takich liczy się ilość ofert. Wiadomo im jest ich więcej tym łatwiej i szybciej można się na coś zdecydować, co najbardziej odpowiada. Czy to o lokalizację chodzi, czy cenę oczywiście. Dobrym miejscem na znalezienie dobrych ofert jest biuro nieruchomości kraków. W takich zdecydowanie można znaleźć dobrą i korzystną dla siebie ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest naprawdę mnóstwo biur nieruchomości, ale większość z nich liczy sobie spore prowizje od sprzedaży. W przypadku sprzedaży mieszkania, które dostałam w spadku znalezienie konkretnego pośrednika było zbyt trudne. Dopiero z polecenia znajomego agencja nieruchomości https://www.freedom-nieruchomosci.pl/ zwróciła moją uwagę i powierzyłam im je na sprzedaż. Po miesiącu mieszkanie zostało sprzedane i z czystym sumieniem ich polecam. Zaletą agencji jest posiadanie oddziałów w większych miastach - inne agencje działają lokalnie, a oni na terenie całej Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Wto Sie 23, 2022 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydowaliście się na zakup kawalerki, czyli mieszkania z małym metrażem to warto zajrzeć na strone https://domowe-abc.pl/mieszkanie-w-kawalerce-5-produktow-ktore-sprawdza-sie-w-takich-warunkach/ i dowiedzieć się, jakie produkty w takim mieszkaniu będą strzalem w 10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2688

PostWysłany: Pią Maj 05, 2023 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl