Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Prezent dla mamy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

AnnaB



Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 10:00 pm    Temat postu: Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem

Doradźcie mi proszę....
Chciałabym kupić mojej Mamie torebkę. Ale czy to jest dobry pomysł? Torebka to raczej rzecz gustu....Co jeśli się Jej nie spodoba?
Tutaj znalazłam fajne i tanie....i już same nie wiem....
https://panielegancja.pl/
Najwyżej może oddam jak będzie niezadowolona, co?
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Awanka



Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torebka to słaby prezent. Tak samo jak ubrania. Mamie kupiłabym coś z biżuterii, może zegarek? W Kruku widziałam zegarki, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie http://wkruk.pl/zegarki A tobie się podobają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

daria22



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 6:01 pm    Temat postu: Autoryzowany serwis Hondy Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrej jakości serwisu samochodowego ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na serwis honda Plaza niesamowite jakości serwis dla każdego auta, naprawią dla was najmniejszy i największy problem z waszym samochodem, genialni specjaliści, ostatnio zamówiłem u nich także opony honda rewelacyjnie się spisują na Polskich drogach !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

boddekk



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 49

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o kawie z ekspresu? Takie Ekspresy do biura to bardzo fajna sprawa, szczególnie, że zawsze rano można szybko napić się dobrej kawy. A wy lubicie kawę z ekspresu? Bo ja na przykład uwielbiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Awanka, torebka to wcale nie jest taki słaby prezent. Wręcz przeciwnie, można kupić jakąś ładną kopertówkę, a do tego elegancki zegarek na skórzanym pasku. Ostatnio znalazłam właśnie sklep z zegarkami online , który ma chyba wszystkie najbardziej popularne i cenione marki. Bez problemu można coś z niego dobrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mobile



Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś może o zakupie smartfonu o dopasowanych proporcjach i wymaganiach? Zerknij na samsung galaxy s8 plus wymiary, które w łatwy sposób dobierzesz na prezent dla swojej mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

xiaowei



Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły ten samsung, ale teraz to Huawei p10 dane techniczne ma super, aparat świetny i bardzo płynnie mu działa androjid.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

soniam88



Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sprawdzi się jakaś wizyta w SPA Smile Sprawdzone, zadowoli taki prezent każdą mamę Smile
_________________
Zobacz koniecznie ubezpieczenia mieszkania na strzezdom.pl|cesja ubezpieczenia nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Yukiko



Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 11:17 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

kwiaty i biżuteria - dla kobiety to zawsze trafiony prezent Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, ża bardzo fajnie będzie i na pewno sprawisz mamie przyjemność jak dostanie od Ciebie jakis ładny bukiet kwiatów. Możesz skorzystać na przykład z takiej http://www.123kwiaty.pl/ poczty kwiatowej. Kobiety bardzo lubią dostawać kwiaty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś ładne etui brokatowe na telefon? Etui się zużywają, więc nowe zawsze będzie mile widziane Wink Najgorzej to dawać mamie coś do domu, z czego wszyscy beda korzystac, to moim zdaniem wtedy nie jest prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spodoba ci sie ten zegarek damski http://protime24.pl/product-aar-46717-Zegarek-Obaku-V173LXVWMC-Damski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Moim zdaniem spodoba się każdej kobiecie. Ciekawy kształt i bransoletka siateczkowa. Idealny dodatek do każdego damskiego stroju. I bardzo ładny prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

impresor



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 41

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem według mnie jest ekspres do kawy - https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-ekspres-do-kawy-jaki-najlepszy-czy-warto/362/. Kawa z takiego urządzenia jest pyszna, a większość osób lubi pić dobrą kawę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojej mamie na prezent często kupuję ubrania od projektantów bo bardzo lubi takie markowe, szczególnie od Versace czy Gucci. No i zawsze była zadowolona, a w razie czego wymieniła sobie na innym rozmiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 10:15 am    Temat postu: Re: Prezent dla mamy Odpowiedz z cytatem

AnnaB napisał:
Doradźcie mi proszę....
Chciałabym kupić mojej Mamie torebkę. Ale czy to jest dobry pomysł? Torebka to raczej rzecz gustu....Co jeśli się Jej nie spodoba?
Tutaj znalazłam fajne i tanie....i już same nie wiem....
https://panielegancja.pl/
Najwyżej może oddam jak będzie niezadowolona, co?
Pozdrawiam Smile


No z torebką może być problem, jeśli trafisz źle może być to nietrafiony prezent. Ja mojej mamie zawsze kupuję coś, co jej się przyda. Niedługo ma urodziny i chciałam jej coś innego kupić niż zawsze. Pomyślałam o personalizowanym prezencie. Spodobał mi się plakat super mama https://www.prezencior.pl/plakaty/159-plakat-super-mama.html . Myślę że z jej zdjęciem i opisem będzie super wyglądało jak powiesi w salonie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl