Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Prace przed komputerem
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fopsior22tv



Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:19 pm    Temat postu: Prace przed komputerem Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas pracuję przed komputerem i odczuwam ból w plecach? Czy jesteście w stanie mi coś poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pomnar5



Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Rób raz na godzinę przerwę na 15 minut i rozprostuj nogi Razz albo zmień krzesło Smile
_________________
click here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kornel33



Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 13

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a próbowałeś może jakichś masaży? Pozycja siedząca strasznie obciąża i spina kręgosłup i taki masaż fajnie by rozluźnił Twoje plecy. Ja też mam pracę siedzącą i staram się dużo być w ruchu po pracy, chodzę też na masaży do Sport-Kliniki. Mają świetnych lekarzy i fizjoterapeutów, Ich podejście do pacjenta jest także bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

tomek444443



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kraju przed komputerem pracuje bardzo dużo osób.Ja o tym naprawdę wiem bardzo dobrze.
_________________
masazlodz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym doradzała przerwy, jakieś skłony, krótkie spacery. Mi to całkiem nieźle pomogło, ale mam ostatnio za to problem z nogami. Pojawiają mi się żylaki. Co z tym mogę zrobić, Waszym zdaniem ? Na razie to tylko tutaj https://opinie-konsumentow.pl/varyforte-jak-poradzic-sobie-z-zylakami-nog/ czytałam, że sa na to środki. A jakieś masaże? Inne rozwiązania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 10:20 pm    Temat postu: Re: Prace przed komputerem Odpowiedz z cytatem

fopsior22tv napisał:
Już jakiś czas pracuję przed komputerem i odczuwam ból w plecach? Czy jesteście w stanie mi coś poradzić?


Wiem jak to jest, siedzieć cały dzień za biurkiem. Ból kręgosłupa często mi doskwierał. Obecnie jest już o wiele lepiej. Kupiłem matę masującą Casada. Sama w sobie jest bardzo wygodna, a jak włączysz masaż, to już w ogóle relaks w pełni. Mam ją na krześle w biurze cały czas. Pomaga mi wytrwać cały dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

em_hubert_em



Dołączył: 20 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad jakimś filtrem na ekran, ponieważ strasznie męczą mi się oczy w pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby, które spędzają dużo czasu przed komputerem mogą mieć poważne problemy z kręgosłupem. Od długotrwałego siedzenia może pojawić się np ból pleców w odcinku lędźwiowym. O sposobach łagodzenia dolegliwości bólowych możecie poczytać na stronie https://wibroterapia.com/bol-w-dole-plecow-przyczyny-i-leczenie-bolu-w-odcinku-ledzwiowym/ . Tu znajdziecie rzetelne informacje jak leczyć i zapobiegać pojawianiu się bólu. Oczywiście jeśli dolegliwości nie ustępują to trzeba zgłosić się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takim ciężkim dniu mąż próbuje mi ulżyć poprzez masaż karku. Tyle, że to pomaga niestety na krótko. Muszę pomyśleć o leczeniu u profesjonalisty. Może w Citomed w Toruniu https://www.citomed.pl/ Koleżanka bardzo chwaliła ich usługi medyczne. Podobno nawet operacje kręgosłupa u nich się wykonuje. Mam nadzieję, że u mnie takiej potrzeby nie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca przed komputerem męczy dlatego ważny jest ruch, rozciąganie się. Dobrze sprawdzi się joga. Do jej uprawiania nie potrzeba wiele, dres czy po prosu coś wygodnego i mata do jogi sklep https://joyinme.co/  ma ich dużo na wyposażeniu. Wiele osób zapisuje się też na zajęcia grupowe z jogi, lubi ćwiczyć w grupie. Ale można też oczywiście samemu w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka zdalna praca jak najbardziej jest możliwa i zapewnia ją np. własny sklep internetowy. Oczywiście należy mieć na uwadze to, aby od razu wdrożyć płatności internetowe Cashbill aby móc przyjmować płatności od naszych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat dla mnie najbardziej fajna jest praca w terenie w związku z czym teraz na portalu https://www.esprzedawca.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy/ obczajam oferty pracy i mam nadzieję, że uda się w dobrej firmie rozpocząć pracę jako specjalista ds. sprzedaży. Swoją drogą mamy tu jakichś handlowców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w dzisiejszych czasach bardzo dużo osób tak pracuje i tym bardziej sporo sklepów internetowych powstało. Jak dla mnie jako osoby posiadającej własny sklep bardzo ważnym jest, aby moi klienci mogli w bezpieczny sposób płacić w sklepie. Dlatego wdrożyłem płatności online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i jestem zdania, że był to najlepszy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba coraz więcej osób pracuje w ten sposób - tak wygląda praca zdalna przecież. U mnie w firmie nie ma takiej opcji, pracujemy cały czas normalnie, ale mi to odpowiada. Sytuacje w firmach są różne, szczególnie gdy dzieje się źle. Tu może i portal https://www.portalkadrowy.pl/kalkulatory/kalkulator-stazu-pracy-17871.html wam pomoże w różnych sytuacjach, ja tak znalazłam wiele praktycznych porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, czy przy dłuższym pracowaniem przed komputerem można nabawić się żylaków na starość? zastanawiam się nad tym ostatnio, głównie ze względu na tej artykuł https://www.aptekagemini.pl/kategoria/zdrowie/uklad-krazenia/zylaki-i-obrzeki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl