Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak odmłodzić twarz ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

qragross663a



Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 3:20 pm    Temat postu: Jak odmłodzić twarz ? Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 30 latek no i co tu dużo mówić, skórka już nie ta co kiedyś. Stosuje różne kremy, ale wiadomo - wiek już powoli mnie dopada, że tak powiem i będzie raczej gorzej niż lepiej. Nie stać mnie na jakieś operacje plastyczne czy botks. Wiosna się zbliża i jednak fajnie by było się trochę odmłodzić i zadbać twarz. Znacie jakieś fajne sposoby ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pomnar5



Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dziadek co rano kuł się w twarz szczotką ryżową. Wyglądał jakby miał 40 a na prawdę na liczniku było 82 Razz
_________________
click here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

peston



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 146

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka możliwości:
koreańska pielegnacja skóry
porządne naturalne kremy

ewentualnie jeśli masz odpowiednie fundusze to możesz zastanowić się nad jakimś profesjonalnym zabiegiem w gabinecie medycyny estetycznej.

Polecana jest na przykład mezoterapia:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/mezoterapia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

heniutek



Dołączył: 03 Cze 2018
Posty: 53

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama regularnie poddaje się zabiegom pod takim urządzeniami https://cosmed24.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-kosmetyczne/. Wyglądają one trochę kosmicznie, ale wierzę i zresztą widzę, że mamy skóra wygląda zupełnie inaczej, młodziej, promienniej. Myślę, że nie trzeba takich zabiegów wykonywać co tydzień, ale pewna regularność na pewno jest wskazana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można odmłodzić stosując przykładowo kremy z kwasem hialuronowym. A w sklepie Jarmark Natury ostatnio odkryłam kosmetyki naturalne które również mają na celu wygładzanie zmarszczek. Dużym dla mnie zaskoczeniem była cena, która na tak wysoką jakość produktów była naprawdę konkurencyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym, a zarazem skutecznym sposobem na „odmłodzenie” jest stosowanie dobrych i sprawdzonych kremów i maseczek. Ja mogę polecić ci zestaw z Calluna Medica – naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy wraz z maseczką przeciwstarzeniową Rosja. Te dwa produkty odmieniły moje myślenie o upływie postępującego czasu. Godne polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno używanie odpowiednich kosmetyków. Kobiety jeszcze mogą coś zrobić faceci mają ciut gorzej. Ta marka https://goldenrose.pl/produkty/cera/long-wear-finishing-powder---matujacy-puder-transparentny---golden-rose.html ma dobrej jakości produkty. Są łatwo dostepne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę odwiedzić endokrynolog w Krakowie bo mam troche problemow i przez to chyba też mam problemy z cerą. Takze też przebadajcie się dobrze bo nie zawsze kosmetyki zadziałają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Krystian Grosz



Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja domowa to połowa sukcesu w zachowaniu młodego wyglądu.
Hydraulik Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lech22



Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym ja to wiedział to chyba byłbym po prostu milionerem.Ze tego nie wiem to milionerem nie jestem w ogóle.
_________________
ombre.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta marzy o pięknym i młodym wyglądzie, niestety wraz z upływem czasu, na twarzy zaczynają pojawiać się zmiany, na które nie mamy wpływu. Faktycznie zabiegi hamujące procesy starzenia się skóry, są najskuteczniejszą metodą, jednak tak jak piszesz, trzeba się liczyć również z większym kosztem gdybyśmy chciały skorzystać z takiego rozwiązania. Możesz poszukać porad na https://www.interaktywna.pl, jak zadbać o cerę tańszym sposobem. Na rynku producenci oferują wiele kremów w przystępnych cenach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ewelunia



Dołączył: 06 Wrz 2019
Posty: 11

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 1:09 pm    Temat postu: Re: Jak odmłodzić twarz ? Odpowiedz z cytatem

qragross663a napisał:
Witam, mam 30 latek no i co tu dużo mówić, skórka już nie ta co kiedyś. Stosuje różne kremy, ale wiadomo - wiek już powoli mnie dopada, że tak powiem i będzie raczej gorzej niż lepiej. Nie stać mnie na jakieś operacje plastyczne czy botks. Wiosna się zbliża i jednak fajnie by było się trochę odmłodzić i zadbać twarz. Znacie jakieś fajne sposoby ?

Sprawdź cenę botoksu https://dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie-zmarszczek-toksyna-botulinowa . Teraz dobry krem na zmarszczki kosztuje mniej więcej tyle samo, a po botoksie masz efekt gwarantowany. Po kremie zaś, może coś zobaczysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra1501



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 90

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o zabiegi na twarz to ja polecam blumedica. Sama chodze do nich na usg doppler poznań
i inne badania diagnostyczne, ale slyszalam kilka dobrych opinii o medycynie estetycznej wlasnie u nich. moze tam sprobuj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są tutaj panowie, którzy dbają o swoją twarz to polecam sprawdzić ofertę https://beardman.pl/kategoria/pedzle-do-golenia kupicie tutaj nie tylko pędzle do golenia tak jak w tym przypadku, ale także całe zestawy do golenia, wody po goleniu, kremy do twarzy i wiele więcej. Dobrze jest być facetem i o siebie dbać to nie żaden wstyd!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ewelunia



Dołączył: 06 Wrz 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytuł wątka to temat rzeka. Wszystko zależy od tego np. ile masz lat. Przed trzydziestką polecam zabiegi estetyczne typu mezoterapia lub mezolift. Po trzydziestce to już może być jakiś botoks https://dermestetic.pl/zabiegi/botox. Natomiast po czterdziestce to warto już zazwyczaj pomyśleć o jakiś wypełniaczach. Ot taka rada jak dbać o twarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl