Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak odmłodzić twarz ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1331

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2023 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, jeśli chodzi o zabiegi na twarz i ciało, osobiście wolę metody nieinwazyjne. Znajomy powiedział mi ostatnio, że w american-dreams.pl mają bardzo szeroki wybór, jeśli chodzi o takie zabiegi. Skontaktujcie się z nimi w celu umówienia się na wizytę, a poznacie więcej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2023 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłem, że moja cera staje się ładniejsza i młodsza, odkąd stosuję serum shot od Eveline cosmetics z peptydami i kolagenem. Fajne jest, łatwo sie wchłania i dużo go nie trzeba dawać na twarz a jednak działa jak należy'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast samemu eksperymentować to lepiej udać się do specjalisty. Papatrzcie na informacje z tej strony https://the-clinic.pl/specjalista/lek-agnieszka-lemiec/ Lekarz medycyny estetycznej z 20-letnim doświadczeniem. Wykonuje zabiegi iniekcyjne, których celem jest usuwanie zmarszczek i odmładzanie Myślę że warto umówić się na konsyltację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Pią Paź 06, 2023 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonej i profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii w Poznaniu, to polecam Wam sprawdzić ofertę Clarity Skin, która specjalizuje się m.in. w lipoliza iniekcyjna poznań .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 906

PostWysłany: Wto Paź 24, 2023 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odmłodzenie twarzy jest wiele mniej lub bardziej skutecznych sposobów jednak moim zdaniem najlepiej poddać się zabiegom medycyny estetycznej. Warto wybrać do tego doświadczony zespół specjalistów z Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie, który działa na rynku 25 lat i zdobył uznanie nie tylko w kraju, ale też za granicą. Pełną listę zabiegów oraz cennik znajdziecie na stronie https://www.bella-derm.pl/. Znajdziecie tam również wartą przestudiowania bazę wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 373

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, delikatna skóra wokół oczu często wymaga dodatkowego wsparcia. Serum pod oczy może pomóc nawilżyć i odżywić tę okolicę, sprawiając, że spojrzenie będzie wyglądało na bardziej wypoczęte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2652

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://ziaja.com/ to nie tylko sklep, ale także zaangażowana firma, która słucha potrzeb klientów. Doceniam, że regularnie wprowadzają nowości, odpowiadają na pytania i są aktywni w social media. To sprawia, że czuję się częścią ich kosmetycznej społeczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Pon Lut 05, 2024 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie Wy najczęściej szukacie informacji na interesujące Was tematy i dlaczego? Jeżeli szukacie sprawdzonego portalu dla kobiet, gdzie regularnie dodawane są nowe, interesujące artykuły, to polecam Wam sprawdzić stronę - https://www.4lejdis.pl/uroda/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl