Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Zaproszenie o charakterze charytatywnym

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

jabudarek



Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 12:21 pm    Temat postu: Zaproszenie o charakterze charytatywnym Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
To będzie aktualne zaproszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Najlepszego,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla stowarzyszeń i fundacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam też zapoznać się ze stroną http://szlachetnygest.pl/. Jest to Obywatelska Fundacja Szlachetny gest. Ja już kolejny raz jak chcę wpłacić niewielką sumkę. Nic nie tracę, a chore dzieciaki mogą dużo zyskać. Wiadomo jak to jest z NFZ, nie wszystko jest refundowane... Taka pomoc jest mega ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl