Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Medycyna estetyczna
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Jurevent



Dołączył: 08 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 3:56 pm    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Przez okres wakacyjny się schudłam z 20kg, przestrzegałam diety, dużo ćwiczyłam, ale niestety mam cellulit na pośladkach, czy medycyna estetyczna Wrocław wystarczy w likwidacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

dasmak



Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za kontakt
_________________
right page
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lemik



Dołączył: 21 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 kg? Czy udało Ci się zrzucić tyle kilogramów przez dwa miesiące?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

czerisz



Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udaj się do specjalisty z zakresu medycyny estetycznej. Wykona on zabieg, który zniweluje cellulit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

feliks



Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udaj się do klinki i zapytaj. Tam podpowiedzą Ci co zrobić by zredukować cellulit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

malyna



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 2:30 pm    Temat postu: powiększanie ust kwasem hialuronowym warszawa Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o medycynę estetyczną! Sama mam powiększone usta kwasem hialuronowym w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z efektu, ponieważ usta wyglądają na pełniejsze. Zabieg nie jest przesadzony- bo niestety tak wielu osobom kojarzy się powiększanie ust kwasem hialuronowym w Warszawie. A wystarczy wejść na: https://www.loveskinclinic.pl/kwas-hialuronowy/ i trochę na ten temat poczytaćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro chcesz trochę pozbyć się tłuszczyku to proponuję lipolizę w https://filine.pl/ . Mam znajomą, która tam właśnie była na tym zabiegu i fajnie udało jej się wyprofilować sylwetkę. Więc na pewno warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

nuttka



Dołączył: 11 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz sprawdzone miejsca we Wrocławiu w którym pomogą z cellulitem to polecam ci CocoTime http://www.coco-time.pl/ . Sama korzystam z ich usług najczęściej korzystam z masażu który pomaga mi się zrelaksować. Panuje tam miła atmosfera, pracują specjaliści z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 247

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie we Wrocławiu ale za to w stolicy to owszem znam świetną klinikę medycyny estetycznej https://artederm.pl/ , byłam tam już na 2 zabiegach i jestem zachwycona tym jak łatwo można poprawić znacząco swój wygląd niewielkim kosztem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

keris



Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakich zabiegach byłaś? Jakie efekty osiągnęliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśil chodzi o usuwanie blizn i sposoby na to, polecam wam zajrzeć na ta stronę https://wszystkoobliznach.pl/ . Znajdziecie tu wiele informacji na temat nowoczesnych metod usuwania blizn na przykład po cesarce. Moim zdaniem są one bardzo przydatne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2119

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieg lipolizy pomoże Ci pozbyć się cellulitu, moja siostra miała ten sam problem i zgłosiła się do gabinetu https://filine.pl/ z Katowic po pomoc. Nie jest to mocno inwazyjne, a efekty są naprawdę ładne. Jest zadowolona i teraz poleca każdemu z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, nie ma co na siłę szukać zabiegu z medycyny estetycznej, jaki u siebie mamy wykonać. Ta gałąź przemysłu jest po to, by pomóc nam w walce z niedoskonałościami, a także w podbudowaniu naszego wewnętrznego "ja" , dlatego zadaj sobie pytanie, co jest Twoim największym problemem i w tym kierunku zadziałaj. U mnie są to na przykład marne usta, których niemalże nie widać. Zastanawiam się nad zapisaniem do łódzkiej kliniki Novoderm na ich powiększenie. Może wreszcie przestanę się ich wstydzić, kto wie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy tak dużej utracie wagi powstanie cellulitu jest bardzo prawdopodobne Sad Ale nie ma się czym martwić, są na to rozwiązania. Możesz skorzystać z zabiegu wykorzystującym ultradźwięki, które powodują powstawanie zjawiska kawitacji i dochodzi do rozbicia komórki tłuszczowej. Więcej informacji na temat terapii znajdziesz na https://www.qclinique.pl/zabiegi/kawitacja-ultradzwiekowa. Zabieg ujędrnia ciało, poprawia metabolizm i likwiduje cellulit na czym tak naprawdę najbardziej Ci zależy Smile Warto odwiedzić właśnie ten salon m.in. również ze względu na przyjazny personel, który wkłada duży wysiłek, aby klienci byli zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Gordelka



Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że odpowiedni zabieg załatwiłby sprawę, ale najlepiej po prostu skonsultować to ze specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl