Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Drzwi jakie wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 277

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, ja nie mam za dobrych doświadczeń jeśli chodzi o takie zakupy. Jakoś nie miałam specjalnie wyboru i koniec końców nie mogłam się zdecydować na nic konkretnego. Niemniej jednak uważam, że warto się interesować i sprawdzać dalej, aż się odpowiednia oferta pokaże. Na pewno drzwi wewnętrzne Rzeszów już mam na oku, sporo osób mi ich polecało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzwi wejściowe to ważna sprawa. Chodzi o to by nie tylko były solidne, dobrze chroniły przed zimnem, ale także by ładnie wyglądały. My mamy drzwi stalowe firmy KMT Supertherm 90. Bardzo grube (9 cm) porządnie wykonane, z wysokiej jakości materiału, ciepłe (spełniają warunki programu czyste powietrze i można sie starać o dotację na ich zakup) i eleganckie. Jest duży wybór i wzorów i kolorów do wyboru, a to tez było dla mnie ważne, gdy wybieraliśmy drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2652

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas ostatniej wizyty mój brat zasugerował mi bym wymieniała klamki do drzwi. Musze przyznać, że faktycznie obecne klamki mi się kompletnie nie podobają. Bardzo ładne klamki znalazłam w tym sklepie: https://profi-parkiet.com.pl/katalog-produktow/klamki/ Jeżeli również poszukujecie takich produktów, koniecznie tam zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2309

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim sklepie zamawialiście drzwi do Waszych wnętrz?

montaż ogrodzeń panelowych Kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 244

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku drzwi mogę się wypowiedzieć, bo niedawno remontowaliśmy całe mieszkanie i przejrzeliśmy w tej kwestii oferty wielu producentów. Mając mieszkanie urządzone w stylu loft poszukiwania były dosyć okrojone - drzwi loftowe. Na terenie Śląska, a konkretnie w Częstochowie producent https://www.dan-pol.com.pl/ ma w swojej ofercie drzwi loftowe i na nie się zdecydowaliśmy. Ta firma ma bogatą ofertę w zakresie drzwi, które cechują się prostotą i świetnym designem i na ten moment mieszkanie nie wymaga żadnych zmian. Jak szukacie pięknych drzwi, które będą pasować do stylu mieszkania, to te od Dan-Pol są godne uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Sie 23, 2023 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając drzwi do swojego mieszkania domu, warto od razu wybrać do nich odpowiednią klamkę. Zobaczcie tu https://agstyle.pl/klamki-do-drzwi-warszawa/ Tu macie katalogi z klamkami do drzwi wewnętrznych. Duży wybór wzorów i kolorów. Sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl