Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
materac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2639

PostWysłany: Pon Gru 26, 2022 11:37 pm    Temat postu: materac Odpowiedz z cytatem

Witam, jak dobrać kołdrę na zimę? Zależy mi na tym, by wybrać ciepłą kołdrę, najlepiej taką, która ma w środku pierze. Co myślicie o tym http://www.informed.com.pl/main/Koldra-zimowa-czy-caloroczna-To-koniecznie-wez-pod-uwage-podejmujac-decyzje-a-1344.html ? Czy warto wybierać kołdry z internetu? Chcę kupić taką, która będzie dobra na więcej niz jeden sezon zimowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Sob Sty 28, 2023 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam problem ze snem i jakoś kręgosłup mnie po całej nocy boli. Doszłam do wniosku, że czas wymienić po prostu materac i teraz szukam czegoś odpowiedniego. Zauważyłam w sieci, że materace producent sklep jakie posiada Art-Medic Materace są polecane. Czy ktoś z was ma doświadczenie z nimi może podzielić się opinią? Tak pytam, ponieważ zastnawiam się czy właśnie tam nie dokonać zakupu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 412

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jaką decyzję podjęliście, jeśli chodzi o wybór materaca do swojej sypialni? Według mnie zdecydowanie warto poświęcić więcej uwagi na sprawdzonych dostawców i będziecie mogli bardzo dobre okazje znaleźć w Centrum Materace https://centrummateracy.com/ są kokosowe, medyczne, piankowe i sprężynowe. Pozdrawiam i daj znać, jak tam się zakup udał!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1058

PostWysłany: Sro Lut 01, 2023 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dowiedziałem się o materac lateksowy . To jest naprawdę bardzo interesująca oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2298

PostWysłany: Sob Lut 04, 2023 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim sklepie zamawialiście materac do Waszej sypialni?

marba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 730

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sklep https://24materace.pl/materace-termoelastyczne/914-argento-therapy-materac-mollyflex.html oferuje wygodną i kompleksową ofertę materacy, która zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie snu. Dostępne opcje stawiają na pierwszym miejscu zarówno komfort, jak i zdrowie, zapewniając, że obudzisz się odmłodzony i pełen energii. Dodatkowo, ceny są rozsądne i zaspokajają różne budżety bez kompromisów w kwestii jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2023 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego materaca, to ważna sprawa - dla zdrowia, spokojnego snu i wygody ciała. Jak sama zauważyłam, materace sklepu Art-Medic nieźle się prezentują. Nawet macie tam opcje dla osób, które są obłożnie chore, mają problemy reumatyczne, kręgosłupa, czy nawet alergiczne, czy też chorują na bezsenność. Ich materace spełniają wszystkie standardy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Wybór nie jest prosty, ale warto poświęcić chwilę i porównać oferty różnych sklepów. Wiem, że jeśli chodzi o materace różnego typu to tutaj https://mebleimaterace.pl/c/materace/ warto zerknąć. Materace termoelastyczne, kokosowe, piankowe i inne. Można dobrać coś do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1474

PostWysłany: Pią Lip 07, 2023 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpoczynając swój domowy projekt urządzenia sypialni, natknąłem się na strony z ofertami materaców. Szczerze mówiąc, oferta jest ogromna i bardzo różnorodna. Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji, sprawdźcie https://lulandia.pl/ i mają świetne materace, a ich strona jest bardzo dobrze zaprojektowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 616

PostWysłany: Nie Gru 24, 2023 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór materaca to nie tylko kwestia wygody, ale fundamentalny aspekt, który wpływa na nasze zdrowie i jakość życia. Codzienny sen odgrywa kluczową rolę w regeneracji organizmu, dlatego warto poświęcić uwagę temu, na czym śpimy. Indywidualne preferencje są kluczowe – czy to twardy materac gwarantujący wsparcie dla kręgosłupa, czy też miękki, sprzyjający relaksowi. Materiały użyte do produkcji mają znaczenie zarówno dla alergików, jak i tych, którzy cenią ekologiczne rozwiązania. Wybierając materac dopasowany do swoich potrzeb, inwestujemy nie tylko w spokojny sen, ale także w energię i zdrowie na kolejne dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 904

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was korzystał z miękkiej nakładki na materac od Materazzi https://mtzz.pl/kontakt/? Szukam czegoś, co poprawi komfort mojego obecnego materaca. Jak oceniacie jakość i wpływ na komfort snu takiej nakładki? Niestety mój wysłużony materac powinien już pójść do wymiany, ale chcę już zainwestować w droższy materac, a teraz aktualnie nie mam tyle pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl