Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Studia w Warszawie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

IlonaReina44



Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 8:32 pm    Temat postu: Studia w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Lubię spędzać czas w swoim ogrodzie, a jest duży, ale teraz od października zaczynam studia w Warszawie. Wybrałam: studia inżynierskie Warszawa. Uważam, że takie studia inżynierskie to dobry pomysł, a szczególnie kierunek informatyka, które daje mi potem duże możliwości. A Wy, czy też planujecie iść na studia? Jakie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

marmaj



Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na studiach psychologicznych. Ale teraz już nie polecam ze względu na konkurencję absolwentów.
_________________
wielu dobrych psychologów dziecięcych w Warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

dasmak



Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurencja na psychologii?
_________________
right page
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chcesz jechać na studia do warszawy to polecam Ci krótkoterminowy wynajem mieszkań http://www.apartamenty-magnolie.pl/ Wielu ludzi chwali sobie takie rozwiazania podobno jest to lepsze od akademika bo bezpieczniej i standard o wiele wyższy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Domiś



Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem aktualnie na studiach ogrodniczych i za niedługo muszę się wziąć za pisanie pracy dyplomowej, ale mam mało czasu. Czy ktoś z was zna usługi związane z pomocą pisania prac? Ostatnio znalazłem ofertę http://pisanie.co/lubelskie/biala-podlaska i nie wiem, czy z niej nie skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia w Warszawie to drogi interes. Zdecydowanie wolałabym jechać np. do Łodzi na Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną, mają tam specjalność wokalno-aktorską https://www.ahe.lodz.pl/specjalnosc-specjalizacja/13446/aktorsko-wokalna która byłaby w stanie mnie zadowolić. Dość już nudnych kierunków bez przyszłości Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może szkoła medyczna warszawa będzie dobrą propozycją? Mazowiecka Uczelnia Medyczna oferuje kilka kierunków kształcenia, dobrze wykształconą kadrę i bardzo dobre przygotowanie do przyszłego zawodu. Jeśli interesuje was fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo, to warto zapoznać się z ofertą tej uczelni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jedno że studiować warto, niestety po maturze ciężko o wymarzoną pracę, może ktoś chciałby też w stolicy studiować w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie to warto tutaj zerknąć na kierunek zarządzanie. Myślę że po ukończeniu studiów nie będzie problemu ze znalezieniem pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłem na magisterskie studia magisterskie - http://executive.mba.ue.wroc.pl/ i powiem szczerze, że jak najbardziej warto. Akurat to coś co mnie interesowało, więc w tą branżę poszedłem. Powiem szczerze, że jak ktoś się interesuje zarządzaniem i kierunkiem menadżerskim, to te studia idealnie przygotowują do przyszłej pracy na takiej posadzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn właśnie szuka kierunku dla siebie i poważnie rozważa onkologię. Jestem dumny z niego, że chce pracować jako lekarz, ale boję się, że nie da sobie rady, chociaż oceny ma teraz świetne. Na stronie: https://pzwl.pl/Medycyna/Onkologia,3493916,k.html są książki do onkologii. Po zobaczeniu ich syn przyznał, że materiał jest dość trudny, ale że na pewno go opanuje. Cieszę się, że się nie zraża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór miasta zależy niejako od tego co i na jakiej uczelni chcesz studiować. Jeśli interesuje Cię na przykłąd pedagogika, to może warto byłoby pomysleć o tej uczelni https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika-przedszkolna-i-wczesnoszkolna/ w Szczecinie? Z tego co sie orientuję to na prawdę dobra i warta uwagi uczelnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 408

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie studia w Warszawie w ogole nie przekonuja i powiem szczerze, ze chetnie zdecydowalbym sie na studia w Sopocie. Bardzo spodobal mi sie kierunek finansowe i rachunkowosc konkretnie na tej uczelni https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ i jestem zdania, ze warto sie tam wybrac. Czy ktos z Was ma jakies opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karol443



Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 60

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero chodzę do szkoły średniej i zdecydowałem że na pewno skorzystam z bardzo dobrej oferty platforma edukacyjna Dlaucznia.pl .Z tej oferty naprawdę korzysta bardzo dużo osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia są bardzo ważne, odgrywają w naszym życiu ogromną rolę- to dla nas ogromna szansa na zdobycie dobrej pracy. A jaki tytuł po studiach podyplomowych się otrzymuje to też pewnie wiecie. Uczymy się, uczymy... A potem tylko będziemy się cieszyć pracując w wymarzonej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że w sumie mnie coś takiego też interesuje? Tylko dokładniej chcę iść szkoła medyczna warszawa . Będę jak moja mama, która całe życie poświęciła swoim bliskim. Ja nie dziwię się, że sporo osób po prostu się na nie nie decyduje. Moim zdaniem to trzeba po prostu lubić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl