Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Czajnik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MartinBic



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 111

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 1:30 pm    Temat postu: Czajnik Odpowiedz z cytatem

Hej. Jaki czajnik mozecie polecic do nowoeczesnej kuchni? Czajniki elektryczne Czy taki model wg was bedzie sluzyl latami? Jak sadzicie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, również mam kuchnię w nowoczesnym stylu w większości w czerni i bieli. Przyznam, że czajnik dobierałam nie tylko pod względem jakości, ale także efektu wizualnego. Wybrałam czarny czajnik elektryczny firmy Botti. Możesz go znaleźć w sklepie https://www.indelo.pl/wyposazenie-kuchni-cat-1 Idealnie się wkomponował w stylistykę wnętrza. Jest też w białym kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz sprawdzić też czajniki na tej stronie: https://tadar.pl/kategoria/czajniki może akurat znajdziesz jakiś model pasujący do Twojej nowej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2310

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam serdecznie czajnik samochodowy 12V to fajny i funkcjonalny gadżet do każdego samochodu. Takie czajniki są łatwe obsłudze nie zajmują dużo miejsca. Fajny gadżet bo można sobie w każdej chwili zaparzyć ulubioną kawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 990

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, najlepiej sprawdzić sobie oferty w sklepach online i porównać je ze sobą Smile Prawda jest taka, że w sklepach internetowych znajdziecie zarówno czajniki, Chlebaki sklep internetowy jak i wiele innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2652

PostWysłany: Sob Gru 10, 2022 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już bardzo stary czajnik, który co chwile się psuje. Chciałabym kupić jakiś nowy, cichy czajnik i przeglądając różne oferty trafiłam na ten ranking: https://testoria.pl/poradniki/jak-wybrac-cichy-czajnik-elektryczny-porownanie-czajnikow/ Jest tu wiele modeli, które zwróciły moja uwagę. Na który czajnik stąd Wy byście się zdecydowali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl