Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Najlepsze miejsca na urlop
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

majlo



Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 16, 2016 1:35 pm    Temat postu: Najlepsze miejsca na urlop Odpowiedz z cytatem

Witajcie:)
Sezon urlopowy w pełni, ja swojego jeszcze nie zaplanowałem. Macie jakieś propozycje? Ta stronka zainspirowała mnie, żeby ruszyć w Polskę, zobaczcie http://1001miejsc.pl/poznaj-najpiekniejsze-jeziora-polsce/
Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Margol



Dołączył: 03 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na pewno zwiedzę trochę Polski i Czech, wybrałem przewoźnika Polski BUS, poczytałem opinie polskibus, i wygląda na to że dobrze będzie, wszystkie opinie są pozytywne, a ceny znakomite.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

soniam88



Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej wybrać jakieś zagraniczne np. Grecja, Włochy itp.
_________________
Zobacz koniecznie ubezpieczenia mieszkania na strzezdom.pl|cesja ubezpieczenia nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astoch



Dołączył: 07 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grecja czy Włochy to rzeczywiście niezłe kierunki !
_________________
my website
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Aleksa



Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 39

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wy, ale ja na urlop bardzo rzadko wyjeżdżam. Staram się odpocząć w sobotę oraz niedzielę i spędzić jak najwięcej czasu z bliskimi. W Warszawie nie brakuje ciekawych miejsc i atrakcji. W te dni z reguły nie gotuję, bo chcę odpocząć i wolimy stołować się na mieście. Zabieramy najczęściej dzieci do Restauracji Akademia. Obsługa, serwując nam specjalne weekendowe menu, sprawia, że czujemy się wyjątkowo, a dzieci cudownie spędzają czas w kąciku zabaw, przeznaczonym właśnie dla nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Roksanajj2



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 83
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co roku szukam ciekawych inspiracji w National Geographic Traveler, świetna gazeta!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 246

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie też przeglądam blogi i portale ale słucham co polecają też znajomi dlatego wybraliśmy się latem na Mazury w końcu i jestem zachwycona, dzieci zresztą też bo odwiedziliśmy Mazurolandię w Gierłoży http://www.mazurolandia.pl/ , wszyscy bardzo miło spędziliśmy tam czas, jest naprawdę masa różnych atrakcji dla każdego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No każdy ma swoje ulubione miejsca gdzie wracają na wakacje, albo wyjeżdżają zwiedzać nowe zakątki świata. No ale nie zawsze trafi się na fajne oferty wczasów. Trzeba jednak to na spokojnie zaplanować i szukać. ja ostatnio jak przeglądałam na ceneo zestawienie ofert to trafiłam na oferty na pokoje rodzinne w super cenie https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Zakwaterowanie:Pokoj_rodzinny_w_supercenie.htm no mnie akurat takie zainteresowały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ja do urlopu jeszcze mam sporo czasu. Najlepszą dla mnie atrakcją w sobotę i niedzielę jest pójście do BubblesBar w Warszawie. Właśnie tam się wybieramy w te wolne dni. To jest jedyny lokal w stolicy, który tak idealnie pasuje na odpoczynek i relaks. My tam z mężem odpoczniemy, napijemy sie dobrego winka, korzystając z okazji happy hours. Jedzenie mają naprawdę przepyszne.
"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

heniutek



Dołączył: 03 Cze 2018
Posty: 53

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie narzekam na wakacje, trochę pozwiedzałem w tym roku. Najbardziej w tym wszystkim spodobał mi się przejazd autokarem vdl futura, który robi ogromne wrażenie. Jest w nim wygodniej niż w niejednej osobówce. No i podróż takim autokarem nie jest droga, jeżeli korzysta się z usług sprawdzonego operatora, jak na przykład firma Fabisiak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się na wycieczkę do Warszawy, dużo słyszałam o restauracji Bubbles, która ma zróżnicowane menu, są nie tylko Polskie dania, ale także zagraniczne przysmaki. Słyną z tego, że posiadają duży wybór szampanów. Czy macie jakieś opinie na ich temat, warto się tam wybrać? Nie ukrywam, że mają bardzo kuszącą ofertę na happy Hours za 29 zł przez dwie godziny można pić do woli bąbelków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie jak zaplanować swój wolny czas to ja polecam od czasu do czasu przeglądać strony takie jak śmieszne historie jest tutaj wiele przydatnych artykułów na przykład o zdrowiu. Ja bardzo lubię oglądać wideo czy czytać zabawne i ciekawe historie ludzi z całego świata. Zachęcam do poczytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Roksanajj2



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 83
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna strona. W Polsce jest mnóstwo pięknych i ciekawych miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

32zaro



Dołączył: 06 Wrz 2018
Posty: 50

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJ,
JA CZEKAŁAM NA ZWROT PODATKU I MIELIŚMY JECHAĆ DO WYMARZONYCH WŁOCH.. JEDNAK NIE DOSTAŁAM PIENIĘDZY BO MIAŁAM PEWNE DŁUGI - http://us-siemiatycze.pl/czy-komornik-moze-zajac-zwrot-podatku-z-pit/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie do wakacji jeszcze bardzo dużo czasu ale nic nie stoi na przeszkodzie aby już planować przyszłoroczny urlop. Jeśli macie w planach jakis bardziej ekstremalny wyjazd to tym bardziej warto już zająć się szukaniem ofert. Niektóre wyjazdy jak np wyprawy górskie czy trekkingi wymagają odpowiedniego przygotowania dlatego czasem warto podjąc decyzję o wyjeździe nawet kilka miesięcy wcześniej. Jesli chcielibyście skorzystać z zagranicznej wyprawy górskiej to takie wyjazdy organizuje biuro Exploruj. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie exploruj.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl