Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
internet?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 7:22 am    Temat postu: internet? Odpowiedz z cytatem

Szukam odpowiedzi, jaki internet jest lepszy. Taki na kartę czy światłowód? Czy lepiej mieć abonament na tel z dużym pakietem neta jak ten i do tego dodatkowo światłowód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 246

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście światłowód jest najlepszy i każdy Ci to powie. Czytałam że inea ma bardzo dobrą ofertę na taki internet z telewizją w pakiecie. Wiem że takie rozwiązania są najczęściej opłacalne więc warto się przyjrzeć tej ofercie bliżej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2022 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak właśnie mam, w domu światłowód, a w telefonie LTE i działa ok. Mam tylko w pewnych miejscach w domu problem z odbiorem internetu po wi-fi i to jest wkurzające, ale czytałam dziś artykuł o wzmacniaczach sygnału wi-fi https://www.nexera.pl/pl/articles/jaki-wzmacniacz-sygnalu-wi-fi-wybrac-poradnik-121664304 i to powinno u mnie zrobić. Może wypowiedzcie się w tym temacie, mniemam, że też macie podobne kłopoty z internetem po wi-fi. U mnie na przykład są kłopoty w odległym punkcie domu, w sypialni dla gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciężko sobie wyobrazić obecnie funkcjonowanie bez dostępu do internetu.

jak odzyskać byłą dziewczynę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Pią Cze 02, 2023 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie gdzie jest dostępna dla biznes oferta? Gdzie można spotkać się z korzystnymi cenami i płynnym, niezawodnym Internetem? Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć niezłe propozycje współpracy oferuje firma INEA - czy to prawda? Czy ktoś z was może korzystał już z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 220

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to wszystko zależy od oferty tak naprawdę, nie wszędzie przecież można skorzystać z internetu światłowodowego, szczególnie w małych miejscowościach. Ja bym wtedy nie decydowała się na mobilny tylko może na radiowy? Na https://fiberlink.pl/internet-radiowy/ sprawdzałam właśnie jakie pakiety w tym zakresie oferuje dostawca w Małopolsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest ogromny wybór jeśli chodzi o dostawców internetu, wiele jednak zależy od konkretnej lokalizacji. Wiadomo, że w dużych miastach jest więcej opcji, bo dochodzą lokalne firmy z internetem stacjonarnym, ale na wsiach też można mieć teraz szybkie i niezawodne łącze. Odkąd technologia 5G się tak bardzo rozwinęła, to nawet w małych miejscowościach jest dostępny mocny sygnał. Obecnie wiele operatorów komórkowych oferuje internet mobilny 5G, przykładem może być https://otvarta.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Czw Sty 18, 2024 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poszukujecie niezawodny i w dodatku niedrogi internet kablowy białystok - to w sumie możecie przyjrzeć się również propozycjom KOBA. Jest to solidna firma, która dostarcza internet bardzo szybki ze stałym łączem i w sumie w super cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Nie Sty 28, 2024 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry internet w domu , to dziś absolutna podstawa. Kupując dostęp do internetu od dobrego dostawcy, takiego jak Inea, zapewniamy sobie święty spokój. Dziś każdy domownik ma kilka urządzeń, dlatego dobry internet jest nam potrzebny żeby jakość w dostępie do sieci była dobra dla każdego z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, że Google rozpoczyna na początku 2024 roku proces wycofywania korzystania z plików cookie stron trzecich? Zobaczcie tutaj https://funkymedia.pl/internet/przegladarki/chrome-wycofuje-sie-z-plikow-cookie-innych-podmiotow-w-tle-privacy-sandbox . Tam możecie również dowiedzieć się czym są ciasteczka? Czym jest też Tracking Protection w Chrome?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pią Lut 09, 2024 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wielu lat prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://xoxowifi.com/pl/wynajmij-router/internet-hong-kong , na której znajdziecie ofertę wynajmu lub kupna routerów XOXO WiFi z nielimitowanym internetem dla podróżujących po świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jak mowa o internecie to ja mam pyanie o Sellingo. Mam okazję przy współpracy ze stroną https://iplatnosci.pl/ zainwestować w moduł płatności ratalnej i tutaj pytanie do osób bardzo doświadczonych. Czy to faktycznie fajny sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl