Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jakie lampiony ogrodowe kupić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 413

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 8:40 am    Temat postu: Jakie lampiony ogrodowe kupić? Odpowiedz z cytatem

Hej!
Zastanawiam sie właśnie nad wyborem lampionów ogrodowych i chciałbym zapytać Was na jakie rozwiązania warto tutaj zwrócić uwagę licząc na jakość, różnorodność i jednocześnie pełne wsparcie obslugi przy większych zakupach. Chętnie poznam Wasze spostrzeżenia i mam nadzieję, że trochę porad nam się w tym temacie pojawi. Pozdrawiam i liczę, że temat będzie nam się tutaj jeszcze rozwijał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań wyjątkowych dodatków do swojego wnętrza to na pewno warto tutaj poświęcić więcej uwagi na lampiony ogrodowe które przede wszystkim będą stylowe i jednocześnie mega funkcjonalne. Dzięki nim będziecie mogli dobrze doświetlić swój ogród i taras podczas wieczornym spotkań ze znajomymi, czy grilla. My na przykład wybraliśmy z pomocą ceneo w bardzo fajnej cenie lampion pękaty New Port Belldeco Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie mam sporo do powiedzenia, ale nie wiem, jak to wygląda i jak kupuje się takie rzeczy. Na pewno będę sprawdzała rawa katowice panele na taras. Mam nadzieję, że to będzie dla mnie naprawdę dobrym podejściem i nie będę się tym martwić zbytnio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli natomiast planujesz urządzenie tarasu lub chociaż w jakiejś części odnowienie go, czy poprawienie jego wyglądu, to tutaj https://gardenspace.pl/meble-na-maly-taras znajdziesz propozycje mebli na mały taras. Może coś wpadnie ci w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 989

PostWysłany: Wto Sie 22, 2023 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zdecydujecie się na girlandy ogrodowe? Dają fajne, ciepłe oświetlenie a do tego to super opcja na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w ogrodzie. Z tego co wiem, to w sklepie https://area-led.eu/pol_m_Girlandy-ogrodowe-249.html mają szeroki wybor - sami sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl