Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
gry

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2570

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 1:09 am    Temat postu: gry Odpowiedz z cytatem

Witam,moj facet ostatnio z tv przerzucił się na granie na komputerze. Niedługo ma urodziny,więc pomyślałam,że kupię mu prezent z tym związany. Co uważacie na temat kierownicy do grania w wyścigi? https://www.gram.pl/artykul/gaz-do-dechy-najlepsze-kierownice-do-gier Jaki model waszym zdaniem warto wybrac? Będę wdzięczna za wasze wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2022 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na prezent można również podarować jakąś ciekawą grę lub zabawkę. Widziałem na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/szachy-i-warcaby-c-540_3025.html że oprócz książek jest wiele innych produktów, więc nie sądzę będziesz rozczarowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 326

PostWysłany: Wto Lip 18, 2023 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierownice do gier są fajne na co dzień. Jedak są bardzo słabym substytutem udziału w prawdziwym wyścigu. Moim zdaniem większe wrażenie zrobi na meżu jeśli zabierzesz go na tor wyścigowy i wynajmiesz dla niego samochód. Jest również druga opcja. W Warszawie przy Rejtana 15 (budynek przychodni Medivita) jest symulator jazdy. Można go wynająć, a twój facet będzie mógł się poczuć jak kierowca bolidu F1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Gru 08, 2023 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesujecie się grami, to na pewno doskonale wiecie, czym jest streamowanie. A może w jakiś streamach uczestniczycie? Dla fanów gier to ciekawe informacje, a na stronie https://www.nexera.pl/pl/articles/jak-zaczac-streamowac-praktyczny-poradnik-148143052 sprawdzicie informacje o tym, jak streamować. Myślę, że w obecnych czasach to popularne i wiele osób w świecie internetu z tego korzysta, aby można było dzielić się swoją pasją, którą są gry komputerowe. W taki sposób można również wspólnie pograć z innymi użytkownikami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Czw Gru 28, 2023 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko uwielbia nadal popularne anime. Ostatnio zainstalowałam mu na tablecie grę, w której trzeba zbierać pokamony Smile Teraz za każdym razem jak gdzieś wychodzimy to zabiera tablet ze sobą żeby łapać pokemony ukryte w różnych miejscach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2708

PostWysłany: Czw Lut 08, 2024 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim graczom polecam pomyśleć o fotelu gamingowym wrocław jaki możecie kupić na stronie firmy DXRacer. Specjalizują się oni w produkcji foteli z wysokiej półki, podzielonych na tematyczne serie takie jak: Formuła, Classic, Racing, Boss, King, Iron, Sentinel, Tank, Work. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkowymi cechami, które dopasowane są do potrzeb wymagających użytkowników. Zapewniają one nie tylko znany brand ale także możliwość indywidualnego ustawienia fotela pod użytkownika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 409

PostWysłany: Wto Mar 12, 2024 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę gry planszowe, w które mogę grać na żywo, a nie online. Do takich gier można dokupywać sobie wiele różnych akcesoriów i tutaj np. warto wspomnieć o stronie https://upgradethegame.pl . Obsługa uprgradethegame dba o to, aby wszystkie akcesoria miały odpowiednią jakość i fajnie służyły. Sprawdźcie, co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl