Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Piękne oświetlenie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

uhok



Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 25, 2016 5:15 pm    Temat postu: Piękne oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Jeśli marzy Ci się naprawdę piękne oświetlenie w nowym domu, chcesz aby było stylowe, eleganckie, koniecznie zamów je tu swietlny.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

basia.l



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 7:14 am    Temat postu: ogród... Odpowiedz z cytatem

Ogród to także jego wyposażenie i ciekawe dodatki. polecam sklep w sieci gdzie naprawdę trafione elementy do ogrodu można znaleźćhttp://www.idealform.eu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

parrwalek



Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogrodzie mam takie małe lampki, które się ładują na słońcu. Wieczorem efekt jest przepiękny no i praktycznie bezkosztowe oświetlenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kasia567



Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też mam takie lampki, ładnie wyglądają i niewiele kosztują
_________________
Kancelaria notarialna Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kamk



Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widzieliście takie nowoczesne sterowanie oświetleniem jak oferuje firma likon ? to jest świetna i naprawdę bardzo praktyczna sprawa, poza tym nie tylko oświetleniem można sterować, wiele innych rzeczy do tego można podłączyć Smile inteligentne domy to świetna sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mewka256



Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajrzałam i bardzo ładne
_________________
kamien ozdobny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy Wam się taki styl spodoba ale znalazłam ostatnie takie lampy z mosiądzu: http://dragonfly24.com.pl/5-lampy-mosiezne które mi akurat przypadły do gustu. Rzućcie okiem jak lubicie taki "stary" styl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że lampy powinny być odpowiednio dopasowane do pomieszczenia, w którym będą zamontowane. Ja, gdy kupowałem lampy do swojego salonu, korzystałem ze sklepu https://technodeluxe.pl, głównie z powodu wysokiej jakości produktów oraz bogatego wyboru lamp. Na ich stronie można znaleźć oświetlenie dostosowane praktycznie do każdego rodzaju stylizacji wnętrza, dlatego uważam, że każdy tam może znaleźć oświetlenie takie, jakie aktualnie potrzebuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejszą dekorację pomieszczeń stanowi dla mnie odpowiednie ich oświetlenie. Lubię przestrzeń w połączeniu z minimalizmem, dlatego nie wieszam raczej obrazów i innych ozdób. Podoba mi się niezwykle biała lampa nad stół . Szczególnie lampy wiszące Azzardo. Posiada niezwykły kształt i z pewnością daje miękkie rozproszone światło. Pasowałby doskonale w mojej jadalni, i świetnie komponowała się z wnętrzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie oświetlenie jest też bardzo istotne kiedy urządzamy pokój dziecięcy. Parę fajnych porad na ten temat możesz znaleźć w artykule: http://przytulnewnetrza.pl/oswietlenie-do-pokoju-dzieciecego-najciekawsze-propozycje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno głównym elementem, które odpowiada za dobre oświetlenie jest żarówka. Warto sobie przemyśleć jaką lepiej kupić. A mamy najróżniejsze modele tutaj https://seltrade.pl . Żarówki ledowe, energooszczędne, nawet znajdziesz tam oprawki do żarówek. Jest to wszechstronny sklep także warto tam zajrzeć, bo można znaleźć tam masę przydatnych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne oświetlenie do ogrodu możecie zobaczyć tutaj https://gardenspace.pl/lampa-ogrodowa Mają duży wybór lamp ogrodowych, stylowych, nowoczesnych ale też i klasycznych. Sam planuję zamówić u nich lampę do siebie, ale to na lato chyba dopiero po remoncie w ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 1:16 pm    Temat postu: oświetlenie sypialni Odpowiedz z cytatem

Ja mam małą sypialnię i miałem zamiar zrezygnować z oświetlenia górnego, na rzecz lamp stojących. Na swoje szczęscie trafilem na porady w swietnie opracowanym blogu - zobaczcie tu https://www.eurofirany.com.pl/blog/oswietlenie-do-sypialni No i pod jego wplywem postanowiłem że zyrandol musi być. W tym blogu znalazłem dokładne opisane każde rozwiązanie. Przykladowo dowiedziałem sie, ze montując kinkiety z światłem skierowanym do góry optycznie zmienię proporcje przestrzeni.
Warto zapoznać się z tymi radami zanim wyruszymy na zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1567

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może podpowiecie mi w którym z tych sklepów mogę kupić dobrej jakości profil led zwieszany ktoś się orientuje? Stawiam na pierwszym miejscu jakość, a nie cenę dlatego chciałbym żebyście wzięli to pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lampy są bardzo ważnym dodatkiem do domu. Nie tylko oświetlają nasze pomieszczenia, ale i mogą poprzez swój wizerunek przełamywać klasyczny wystrój. Mogą dodawać całkiem nowego charakteru wnętrzom. Warto więc zerknąć sobie w ofertę sklepy urzadzajtanio.pl i zapoznać z najnowszymi trendami, takimi jak lampy aqform, czy azzardo.

Ostatnio zmieniony przez burza dnia Pon Paź 21, 2019 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl