Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Piękna łazienka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

mikos24



Dołączył: 24 Maj 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 12:22 pm    Temat postu: Piękna łazienka Odpowiedz z cytatem

Chcesz zrobić sobie zupełnie inną, oryginalną łazienkę z nietypowym wnętrzem i kolorami, które pomogą się zrelaksować? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do nas - mamy super fototapety http://sklep.foteks.pl/fototapety-27-Do-lazienki.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Awanka



Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 2:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapeta w łazience? Nie widzi mi się to... Jak ktoś chce ładnej łazienki, to przede wszystkim musi kupić porządne płytki podłogowe. Swoje mam z Castoramy https://www.castorama.pl/inspiracje-i-porady/wykonczenie/plytki-scienne-podlogowe-i-elewacyjne/plytki-podlogowe/rodzaje-plytek-lazienkowych.html Smile Wymieniłam płytki na nowe i łazienka od razu lepiej wygląda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

umesma



Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem czy taka piękna?
_________________
discover more here
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie pomysłu na łazienkę to polecam zerknąć tutaj - http://defra.pl Maą fajne zestawy mebli, no i jest też blog - także można trochę inspiracji również zaczerpnąć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienka powinna być pomieszczeniem przede wszystkim praktycznym, jednak według mnie warto jest zwrócić uwagę również na jakieś elementy dekoracyjne. W łazience świetnie prezentować się mogą różnego rodzaju obrazy Wallcolors. W sumie postawić można na takie dekoracje o różnej tematyce. Wybór jest w sumie ogromny, a poniżej macie ładny przykład z fototapetą, o ile Was to interesuje Razz:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sandersania



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 40

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a znacie może firmę która zrobi mi nowoczesna aranżacja łazienki? Chodzi mi o bardziej wysublimowany styl, taki który powali każdego na kolana. Będę wdzięczna za polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łazience bardzo ważne sa lustra i ich odpowiednie oświetlenie. Ja mam łazienke małą dlatego zdecydowałam się na lustro podświetlane, robione na wymiar przez firmę http://www.lustrowramie.pl/lustra-podswietlane/ .
Lustro takie nie tylko jest świetną dekoracją ale także doskonale powiększa optycznie wnętrze łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Jonaman



Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 54

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja łazienka została udekorowana głównie z elementów drewno podobnych. Zastanawiam się teraz nad wyborem odpowiedniego oświetlenia, które będzie dopasowane to stylistyki mojej łazienki. W internecie na stronie https://technodeluxe.pl/lampy-scienne-i-kinkiety/kinkiety-drewniane znalazłem ładnie wyglądający drewniany kinkiet, który zmontowałbym nad lustrem. Pozostaje jeszcze wybór oświetlenie głównego najprawdopodobniej w technologi LED, możecie coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alexxander



Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie łazienki oraz wszystko co jest potrzebne do jej remontu można znaleźć tutaj https://www.lazienkiabc.pl/ Osobiście kupowałem tam baterie łazienkowe i meble do łazienki i polecam z całego serca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wszystkie dodatki do łazienki są ważne, bo to one nadają wnętrzu klimatu. Ja bardzo skupiłem się na aranżacji okna w łazience. Niefortunnie jest dość nisko usytuowane więc musiałem je jakoś zabezpieczyć przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Wybrałem rolety w pasy wykonywane na wymiar przez firmę DecoDesign. Roleta nie tylko dobrze zasłania okno ale także jest fajną dekoracją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba wynajmę firme która wykona dla mnie wykończenie łazienki Duzo czytałam na temat wykonczenia łazienki i z każdym zdaniem co raz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu że nie nadaję się do takiej pracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pella12



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak remontowałem łazienkę kilka lat temu to również zadawałem sobie takie pytanie. W moim przypadku świetnie się sprawdziły zestawy łazienkowe ponieważ tam jest już cały komplet więc nie trzeba się martwić o detale. Do tego wanna/prysznic, toaleta, umywalka i nic więcej nie trzeba Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirabelka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 307

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o łazienki to takie https://www.housekrup.pl/oferta/elementy-szklane/kabiny-prysznicowe-krakow szklane kabiny prysznicowe robione na wymiar są teraz hitem. Można je zrobić w niemal dowolnym kształcie, o dowolnej wielkości. Nawet nietypowe projekty jak np. kabiny heksagonalne są wykonywane. Taki prysznic to wygoda użytkowania i fajny element dekoracyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

renato



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 175

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oddałam wszystko w ręce specjalistów, w ten sposób mogę cieszyć się taką łazienką, jaką chciałam mieć. Urządzanie na własną rękę różnoie może się skonczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

bombom



Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 7
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szwagier ostatnio przewoził płytki na przyczepce i gdyby nie taśmy polipropylenowe to już by ich nie było Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl