Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Bardzo dobre mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2179

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2023 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofert nieruchomości nie brakuje, jednak niewiele z nich może pochwalić się własnym zarządcą nieruchomości, a jak wiemy, taki może zająć się wieloma sprawami, które odciążają lokatorów i właścicieli nieruchomości. Per-Modum ma w swojej ofercie takie usługi. Myślę, że warto się nad nią zastanowić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre mieszkania powstają też na prestiżowym osiedlu w Katowicach - ATAL Olimpijska. To będzie najwyższy budynek mieszalny dla Górnym Śląsku. Widok z najwyższych pięter będzie niesamowity a trzeba przyznać ze lokalizacja też jest idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2023 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co byście powiedzieli o możliwości kupna taniego mieszkania w HIszpanii? Zobaczcie tu https://www.atyma.pl/tanie-nieruchomosci-do-nabycia-w-hiszpanii/ Zobaczcie jakie są porady by znaleźć tanie mieszkanie. Jest tu też odpowiedź dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Hiszpanii. Warto przeczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1332

PostWysłany: Nie Mar 24, 2024 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że od pewnego czasu zastanawiałam się, gdzie mogę znaleźć interesujące apartamenty na sprzedaż. Koleżanka poleciła mi firmę https://pratumapartamenty.pl/mieszkania/budynek-b/m12/ która oferuje propozycje w stylu "sprzedam apartament". Czy ktoś z Was miał już z nimi doświadczenie? Chętnie poznałabym Wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl